Klub nocny - Kraken's claw

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Klub nocny - Kraken's claw

Post autor: Ktosik » piątek 20 wrz 2019, 00:45

Szpon Krakena (Kraken's Claw) to klub nocny w Sulani na plaży Lani St. Taz. Na odwiedzających czekają usługi najwyższej jakości, które zapewniają świetną zabawę przy akompaniamencie szumu fal - zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.
Prezentacja będzie nietypowa, bo przecież klub nocny powinien tętnić życiem. Zapraszam na imprezkę. :01-grinning-face:
01KN.jpg
02KN.jpg
03KN.jpg
04KN.jpg
Mistrz drugiego planu :03-face-with-tears-of-joy:
05KN.jpg
Przyjaciele zaczęli się schodzić
06 KN.jpg
i oblegać bar :a_drink:
07KN.jpg
08KN.jpg
09KN.jpg
Krótka drzemka przed dalszym imprezowaniem
10KN.jpg
11KN.jpg
12KN.jpg
13KN.jpg
14KN.jpg
Zabawa się rozkręca
15KN.jpg
16KN.jpg
Nagle zjawił się niespodziewany gość :cat_ooo:

17KN.jpg
18KN.jpg
Testowanie alternatywnych drinków XD
19KN.jpg
Zaczyna świtać , ale impreza trwa dalej :)
20KN.jpg
21KN.jpg
22KN.jpg
Poważna rozmowa nad ranem :cat_mwaha:
23KN.jpg
Na koniec, gdy klub opustoszał mogłam zrobić rzuty. :01-grinning-face:
rzuty klub.jpg
Link do pobrania: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 3B037E5F47

Pozdrawiam serdecznie i przy okazji dziękuję za urocze komentarze w galerii :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 20 wrz 2019, 10:26

Nie tylko przepiękne miejsce ale również fantastyczny reportaż :lol: z jednej z wielu imprez, które będą się odbywać w tym nocnym klubie na Sulani.

Takiego miejsca brakowało na wyspie, bo to coś co dało nam EA w postaci skromnego barku, zdecydowanie nie zaspokajało apetytów naszych "zabawowych" ludzików. Idealnie wpisałaś się Gabi z tym projektem w niszę rynkową :a_bravo:
Klub jest wspaniały pod każdym względem. Kiedy tylko postawiłam go na wyspie, wszystkie okoliczne simy tłumnie zaczęły go odwiedzać i ... przesiadywać w nim do późnych godzin rannych.
Dzięki posiadanym atrakcjom zapewnia dobrą atmosferę i zabawę. Aby nie być gołosłowną posłużę się moimi zdjęciami z nieplanowanej imprezy :lol:
impreza 1.jpg
impreza 2.jpg
impreza3.jpg
impreza4.jpg
Niektórzy uczestnicy tak bardzo się wczuli w klimat nocnych uciech, że imprezę kończyli w :
impreza5.jpg
impreza 6.jpg

W efekcie finalnym mam w grze kolejną parkę :lol:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 21 wrz 2019, 03:16

Sliczny klub! :cat_lovely: Nie zrobiłam jeszcze zdjec ale juz stoi u mnie w grze! I bedzie stac w kazdej grze bo jest funkcjonalny na maxa wiec tak jak moje SPA teraz bedzie dodawany do kazdej gry! Jest sliczny szczegolnie nocą i polecam kazdemu zeby sobie dodal go do gry tak, zeby go mozna było odwiedzac zamiast znow ogladać ten niewydarzony klub Maxisa w Windenburgu! Dodatkowo stoi na parceli na ktorej jest ta nieszczesna plaza w oryginale i na ktorej noga mojego sima nie stanela. Czyli ten klub zastapuje wyjatkowo mało przydatna parcele i zdecydowanie wzbogaca rozrywkę. Juz go pokochalam na maksa!
To ze tutaj jeszcze dodalas zabawne sprawozdanie z impezki to juz wisienka na torcie! :hearts/heavy-black-heart:
Rico mi malo pasował na czarodzieja, wiec u mnie jest jego kuzyn ale na 100% zagosci u mnie w nastepnej grze bo bardzo mi sie podoba. Fotogeniczne diable XD :cat_mwaha:
Edit:
Najpierw tp napisałam potem weszlam do gry i wyslalam mego magika z jego sympatia i kuzynem do klubu. Po krotkiej chwili zjawilo sie cale towarzystwo z Windenburga i dwie super gwiazdy filmowe :cat_mwaha:
a21.09.2019_04-29-20.jpg
b21.09.2019_04-36-03.jpg
Przy okazji pokaze mego obecnego Vimesa i jego rudowłosą dziewczynę
c 21.09.2019_04-31-27.jpg
i bonusik..
A to cholerny kuzyn - tez Vimes ktory od razu zniknąl jak sie zjawili w trójke razem pod klubem i wlasnie się odnalazł...
d21.09.2019_04-37-55.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 21 wrz 2019, 18:23

@bobas52 , @kreatora - kochane sprawiłyście mi ogromną niespodziankę, to najlepszy prezent dla budowlańca, gdy może zobaczyć swoją pracę w czyjejś grze. Miło mi, że ludziki dobrze się tam bawią, i klub się spodobał. Serdecznie dziękuję za komentarze i cudne fotki. :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Bożenko- widzę, że wymieniłaś niebezpieczny, ziejący ogniem bar :cat_mwaha: Ten z poświatą świetnie tam pasuje. :cat_yes:
Elu - nie wiedziałam, że postawiłam klub na plaży nudystów. :cat_mwaha: Twój przystojniak, z płomiennowłosą simeczką tworzą piękną parę :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , możesz znowu mieć problem z rudym potomstwem. XD

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 23 wrz 2019, 09:58

Klub Ekstra dopracowany! Że też ja dopiero dzisiaj tak na serio wlazłam w kącik budowlany, mam tyyyle do nadrobienia,że szok :64-face-screaming-in-fear:
Klubik na pewno zagości i u mnie, właśnie takiego miejsca brakowało mi na Sulani :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 24 wrz 2019, 12:30

O rety niesamowite! Dzięki za ten pomysł na prezentacje, świetne teksty i ogromnie fajna niespodziacha a co do samej pracy to wczoraj dopiero znalazłem a galerii bo troche mało ostatnio wchodziłem. Mam już w grze ale zamierzałem dopiero dzis na spokojnie obejrzec a po tej historii to dla mnie to miejsce będzie już miało zakorzeniony klimat :D
Sama praca naprawde pomysłowa, fantastyczna idea i wykonanie, juz sama nazwa zachęca.
Podoba mi się pomysł z kratownicowym zadaszeniem tarasu co fajnie widac na komiksie, fajna bryła taka bardzo twarta ,zachęcająca do zabawy i fajnie łacząca w sbie tradycyjne lementy z nowoczesnym konceptem. SUper, że jest w większej cześci praktycznie na wodzie a za sprawa kolorów także mocno kojarzy sie z oceanem. Świetna praca i równie fantastyczna przentacja :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 25 wrz 2019, 00:01

@Karo_Min , @SimDels - pięknie dziękuję za komentarze :hearts/heavy-black-heart:
Karo, mnie też własnie takiej imprezowej miejscówki tam brakowało, a ta plaża w sumie stała odłogiem i nie jest potrzebna. Poza tym byłam moim simem na dwóch randkach w tej spelunce od EA, i doszłam do wniosku, że trzeciej już tam nie będzie. :03S-face-with-tears-of-joy:
Michał, nazwa pochodzi od rzeźby stojącej z boku klubu. Nieskromnie powiem, że też mi się spodobała. :02-grinning-face-smiling-eyes: W pierwszej wersji klub był całkowicie otwarty - parterowy i bez zadaszeń, bo Sulani kojarzy mi się z pięknym krajobrazem i upalną pogoda, ale przecież mamy w TS4 pory roku, i czasem leje deszcz (śniegu na wyspach nie widziałam).
Musiałam więc zapewnić ludzikom jakiś dach nad głową, by nie mokli podczas imprezy. Przerobiłam go na piętrowy, choć nadal jest taki bardziej przewiewny. :)
Ciesze się, że pomysł z komiksową prezentacją się spodobał. :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 03 paź 2019, 00:07

Klub nocny Kraken od pierwszych chwil jego opublikowania w Galerii zagościł w mojej grze. Został umieszczony na dawnej plaży w Sulani i od tej pory jest okupowany przez Simów różnej maści, nie tylko tubylców. Czasem mam wrażenie, że wszyscy mieszkańcy Myszkowa i Wintenburga mają tam punkt spotkań. Jednak wcale się nie dziwię, że przyciąga rzesze lubiących się bawić pikseli. Klub bowiem jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale w nim jest naprawdę co robić, wszak atrakcji co niemiara.
O walorach nocnego klubu już wiele napisali moi przedmówcy, więc ja tylko dołożę się do achów i ochów. Jest to po prostu superowy pomysł i rewelacyjne wykonanie (zresztą jak wszystkie prace Twojego autorstwa). Ciągle i niezmiennie jestem pod wrażeniem talentu i umiejętności.

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » poniedziałek 07 paź 2019, 14:59

Klub ciekawie łączy nowoczesne neony z charakterystycznymi, karaibskimi dekorami typowymi dla Archipelagu Sulani. Jednak, gryzie mnie w oczy żywopłot wokół pomostów. Wymieniłbym go na drewniane ogrodzenie, rozumiem, że zieleń i te sprawy, ale on tam nie ma racji bytu! :D

Dobrze, że na plażach jest gdzie potańczyć od tej pory :D

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 08 paź 2019, 21:45

@Wikki - Serdecznie dziękuję za komentarz i cieszę się ogromnie, że i w twojej grze klub zagościł. :hearts/heavy-black-heart:
Pisałeś kiedyś, że przymierzasz się do śródziemnomorskiej willi, nadal trzymam kciuki i czekam na ten projekt. :01-grinning-face:

@Wafl - Miło, że zajrzałeś i pięknie dziękuję za komentarz oraz cenne uwagi. :hearts/heavy-black-heart:
Fakt, żywopłot nie ma racji bytu na drewnianym pomoście, wszak róże też nie rosną na betonie :cat_mwaha: , lecz to simsy i wszystko jest możliwe. :01-grinning-face: Drewniany, czy nawet szklany płot, na pewno byłby bardziej realistyczny, i możne ładniej by tam wyglądał :22-thinking-face: , ale dałam ten. :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 09 paź 2019, 22:04

Ktosiku, rewelacyjna budowla! ma niesamowity klimat, aż czuć morska bryzę! Świetnie to rozplanowałaś, podoba mi się idea otwartego wnętrza i schodów z boku na piętro. Na pewno urządziłabym tam balangę jak złoto (a nie, sorry, już urządziłam!). :D Świetnie wykorzystałaś tę szklana barierkę - dzięki temu całość ładnie łaczy w sobie sulaniańska chatę i neonowy styl San Myschuno (jak dwa światy się spotkały). Żywopłot za to nadaje całości ciepła i koloru. :)
A ten mój awek taki swawolny, nono! Lepiej tego nie krzyzowac bo nie wiem co wyjdzie (obstawiam nieszczęśliwca z oczami na pół twarzy i z brakiem brody!).
Obrazek

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 25 lis 2019, 19:50

@Aericia - O ja wredna, dopiero teraz dziękuję za komentarz, ale lepiej późno niż wcale.
Urządziłaś balangę jak złoto, a twój awek to szalenie urocza istotka, bardzo fajnie się z nim gra. Wyposażyłaś ją we wszystkie atuty, więc faceci lgną do niej jak muchy do miodu. :cat_mwaha:
Wielkie dzięki kochana. :hearts/heavy-black-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”