Sims Mobile

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Aleksandretta987
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: środa 27 maja 2020, 22:19

Sims Mobile

Post autor: Aleksandretta987 » środa 03 cze 2020, 17:41

Witam,
Nie wiem czy miejsce jest odpowiednie ale nie znalazłam kategorii Sims Mobile więc zapytam tutaj. Od pewnego czasu gram w Sims Mobile. Mam następujące pytanie przeszłam już przez etap ślubu w Sims Mobile (zakupiony łuk , kwiat i pergola) SImy przed tym przeszli przez zadania typu adresowanie zaproszeń , przebieranie się w ślubne stroje i paradowanie po wybiegu. Opcja weź ślub poskutkowała tym ze simy włożyły slubne ubranka i przez kilka godziny wykonywane byly zadania zwiazane z tym zadaniem (jednak sam ślub odbył się w domu bez gości czy to normalne?) i zatem kolejne moje pytanie jak zorganizować teraz wesele. Dziś po tygodniu od ślubu miałąm mozliwośc zorganizowania imprezy przez simów (urodziny są wyprawione przez jednego z moich simów) jednak miałąm tylko mozliwosc zorganizowania imprezy muzycznej kulinarnej i td ale pojawił się komunikat "w tym tygodniu nie zorganizowałeś wesela" z tym ze ta ikona nie byla aktywna. Czy ślub i wesele nalezy organizować jako jedno wydarzenie za drugim i dlatego nie mam juz mozliwosci zeby zorganizowac to wesele czy tez coś poszło nie tak i musze wykonac jakies kolejne zadania żeby przejść przez tą misje. W zakłądce misje nie mam czegos takiego jak "Wesele" ? Simy są w relacji mąż i zona (historia pokrewne dusze etap 6/10).
Ale w misjach brak jest misji wesele. za to jest misja posiadania dziecka.

A i mam jeszcze problem znikającej podłogi ustawiam jakis kolor podłogi drewnianej która jest odblokowana i po przejsciu z domu np do pracy i powrocie do domu kolor zmienia sie na poprzedni.

Jesli to nie odpowiednie miejsce na pytania z Sims Mobile to prosze o przeniesienie do odpowiedniego

Aleksandretta987
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: środa 27 maja 2020, 22:19

Post autor: Aleksandretta987 » środa 03 cze 2020, 17:46

Czy żeby zorganizować wesele musze czekac do kolejnej mozliwosci wyprawienia imprezy czy jak juz jest po slubie to musztarda po obiedzie z tym weselem i jak je wyprawic bo gdy nawiazuje sim z simką relacje (są małżeństwem) to wypraw slub bylo ale wesela nie widze jak to zrobić?

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 cze 2020, 18:01

@Aleksandretta987 - nie gram w the sims mobile, ale zanim się ktoś znajdzie, kto gra i udzieli ci odpowiedzi - popatrz tutaj i może tam znajdziesz jakąś podpowiedź

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1874&PART=41

Aleksandretta
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 26 maja 2020, 23:03

Post autor: Aleksandretta » czwartek 04 cze 2020, 10:36

Dziekuję ten artykuł juz widziałam :) niestety nadal nie mam mozliwości wyprawienia Wesela. A jak to wyglada w Sims 4 może i u mnie zadziała? Czy jesli maja simy relacje (historia pokrewne dusze etap 6/10). to juz jest tak amozliwość czy nie?
I czy jest jakas opcja żeby mieć kontakt z graczami z Polski?

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 cze 2020, 14:19

Znam jednego gracza w The Sims Mobile, ale na tym forum od dawna się nie pojawił. Spróbuję go namierzyć i dam ci znać,

Aleksandretta
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 26 maja 2020, 23:03

Post autor: Aleksandretta » piątek 05 cze 2020, 07:50

Ok dziękuje :) będę czekać :)))

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 08 cze 2020, 16:30

@Aleksandretta

Idź na te polskie forum graczy mobile i tam popytaj.
Moze ktos ci wytlumaczy co robic choc tam jest duzo pytajacych a nikt na te pytania z reguły nie odpowiada. Nie ma polskch speców od pomagania w Sims Mbile i taka jest smutna prawda
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-Mobi ... -issues-pl

Jednak jesli mozesz sie poslugiwac tlumaczem googla to duzo lepszym miejscem do zadawania takich pytan to
1. https://forums.thesims.com/en_US/catego ... discussion
2. https://answers.ea.com/t5/General-Discu ... rmation-en
Tam ci predzej na te pytania kos odpowie niz na forum polskim gdzie nie ma helperow zajmujacymi sie Sims Mobile. Tam swietna specjaliści od Sims mobile Phantomlover1717 i SalixCat
a tu masz temat o weselach ;
Mozesz sie tam podłaczyc do tego tematu i zadac swoje pytania dodajac nastepny swój post. Nie bedziesz musiala tworzyc sama nowego tematu tam co jest klopotliwe
https://answers.ea.com/t5/General-Discu ... -p/6891397#

Nie pzejmuj sie angielska gramatyką. Wazne aby ktos zrozumial o co chodzi. Zawsze mozesz napisac zdanko na koniec postu. " Sorry for my English but this is not my native language"
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”