The Sims 4 Industrialny loft [komiksowa recenzja]

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

The Sims 4 Industrialny loft [komiksowa recenzja]

Post autor: SimDels » poniedziałek 30 sie 2021, 00:39

Trochę nietypowe spojrzenie z przymrużeniem oka na nowe małe DLC czyli tzw. kit dla The Sims 4 Industrialny loft.
Dodam od siebie, że rury podwieszane pod sufitem oraz kilka innych elementów rzeczywiście może zainspirowac zarówno do stworzenia sobie loftowego mieszkanka jak i do zbudowania starej fabryki.
Załączniki
29.081.jpg
29.08.jpg
29.083.jpg
29.084.jpg
29.085.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 01 wrz 2021, 12:18

Uśmiech mam od ucha do ucha :)
Cudnie zapezentowałeś ten mini pakiecik :hearts/heavy-black-heart:

Ja uwazam ze jest w nim wiecej obiektow niz w tych mimi pakiecikach ktore wydano do tej pory i jest zdecydowanie z nich naładniejszy. A dwa błedy - zapomniane okno ktore dodadzą i lozko ktore ma e rzeczywistosci +5 energi a nie +1 to drobny detal. Niektorzy narzejaka ze to kopia z lozka z Zycie w miećcie ale z to jaka ma game kolorow no i raczej nieiele sie wymysli w temacie łózko. Nawet realu :cat_mwaha:

Ja kazda cene przelliczam na ceny innych rzeczy i jak to sobie przeliczysc na pizze (3/4 sredniej pizzy) czy jak w moim wypadku na papierosy (30 sztuk ppierosów XD) albo bilet atobusowy to do ciebie dotrze ze ta cena zabójcza nie jest. A pizzy raz zjedzonej juz nie zjesz po raz drugi :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”