Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » piątek 20 sie 2021, 21:21

Postanowiłam odświeżyć ten dział garścią nowinek. Ta wiadomość akurat jest już lekko po terminie, ale może jest ktoś, kto na DOT-kę nie zagląda za często!




Prawdopodobnym tematem kolejnego dodatku mogą być wilkołaki wróżki i zombie. Strach się bać!

Więcej tutaj

https://sims.arhn.eu/2021/08/05/wilkola ... mal-pewne/
Załączniki
The-Sims-4-nadnaturalne-2.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 20 sie 2021, 21:38

Podobno w najbliższym czasie ma być zaktualizowana zawartość jednego z pakietów, i oczywiście zaczęto snuć domysły. Z gry słów użytych podczas transmisji Inside Maxis wynikałoby, że chodzi o Dzień w SPA.


spa.png

Więcej tutaj

https://sims.arhn.eu/2021/08/03/dzien-w ... ja-zmiany/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 20 sie 2021, 21:47

I na koniec trochę zaskakująca wiadomość. EA zaktualizuje wszystkie swoje postaci dotychczas występujące w grze - jako townies (mieszkańcy) i NPC


pancakes-696x392.png

Więcej tutaj

https://sims.arhn.eu/2021/08/03/maxis-z ... he-sims-4/

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 24 sie 2021, 12:54

Nie licze na te wrózki, a tym bardziej zombi. To co napisano w DotSim to czyste spekulacje i plotki a argumenty przywolywane są smiechu warte - ta rozmowa miedzy Guru Frostem i Guru Georgem równie dobrze moze odnosić sie do Wiejskiej Sielanki. "Prawie pewne" - no zaiste... Typowy fake news.

Ale że poprawia postacie z gry to dobra nowina - to były stworki potworki w tej podstawce a na siostry Kaliente w tym wydaniu juz patzeć nie moglam. Juz nie wspominajac o Donie ktory teoretycznie powinien być przystojniakiem podrywaczem a wyszło co wyszło...

Spekulacje graczy o przerobce packu SPA tez opierają sie na jakis uwagach wyrwanych z kontekstu - bo oficjalnego potwierdzenia nie mamy. Juz lepiej by było aby dodali tresci do pakietu Ucieczka w Plener bo to najubozszy pakiet, a kariera zielarza jest wprost beznadziejna. Po wyjsciu pakietu Kaina Magii te wszystkie eliksiry i ziolka są do kitu gdy identyczne efekty mozna osiągnąć czarami. Jedynie nawoz jest dobry ale po cholere nawóz ktory mozesz stworzyc dopiero na wysokim poziomie umiejetnosci gdy zwykła rybka zaskutkuje identycznie,?
Z kolei Wiejska Sielanka jest super ale gracz ma chyba za duzo do ogarniecia XD Zapamietanie skladników tych wszystkie przepisów troche mnie przerasta i zawsze czegos mi brakuje - albo miesa w folii , albo odpowiedniego dzemu, albo mleka czy jajka jak chce zrobic danie na przyjecie. Do tostow z serem czy kanapki z bekonem potrzebny jest chleb a cholerny sim sam z siebie pedzi do lodowki i ten chleb wyzera. To samo dotyczy sera... Juz nie wspominajac o przysmakach dla zwierzat - ale te przynajmniej mozna szybkospawdzić w notatniku a aby sprawdzic danie musisz simem kliknac na lodowke i je wybrac z jadlospisu

A SPa nie było takie złe....W porownaniu do Ucieczki w Plener jest wręcz przebojem...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 24 sie 2021, 21:55

Elu - to może loft poprawi ci humor? Pakiet kolekcji pojawi się już pojutrze tj 26 sierpnia.

Cytując DOTkę .... Electronic Arts zapowiedziało nowy pakiet Kolekcji do The Sims 4. Mowa o The Sims 4 Industrialny loft, który pojawi się już w czwartek, 26 sierpnia. Zaprezentowane zdjęcia oraz opis sugerują, że mamy tutaj do czynienia ze stylistyką loftów znanych z amerykańskich filmów. Sami twórcy podali nowojorski Brooklyn jako inspirację do stworzenia pakietu. Pakiet sprawdzi się jako uzupełnienie mieszkania w dodatku The Sims 4 Miejskie życie.

https://sims.arhn.eu/2021/08/24/the-sim ... -kolekcji/


Co do nowinek - nie jest to żaden fake news. Są to wiadomości z oficjalnej strony EA. Sama zobacz

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... ug-03-2021

Tak piszą o zombie wilkołakach i wróżkach:

...
Czy w The Sims 4 znajdą się wilkołaki, wróżki i zombie?
Być może... Jest szansa! Docierają do nas głosy fanów okultyzmu, którzy chcieliby zobaczyć wilkołaki, wróżki oraz zombie w The Sims 4. Nie możemy w tej chwili potwierdzić, kiedy pojawią się w grze, ale możecie być pewni, że włożymy w nie tyle serca i troskliwości, co w wampiry i czarodziejów. Póki co skupiamy się na ulepszaniu zawartości, która już znajduje się w grze. Bądźcie więc na bieżąco i przygotujcie swoich Simów na odprężające odświeżenie istniejących pakietów rozgrywki, które pojawi się już wkrótce!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 27 sie 2021, 18:26

No tak to jest fragment z simowej sesji na zywo, na YouTube - ten sam ktory przytoczyła Dotka
Ale kiedy to bedzie? Za pol roku? Wczesniej bedą te simowe aktualizacje. ( Wedlug mnie te udoskonalanie gry to lekka panika przed pojawieniem sie Paralives aby Simsy nie wygladaly dennie przy nowym przeboju.) Teraz chcą im dodać "wiekszej głebi " XD czyli to na co brak narzekamy od lat pieciu, Obudzili sie...
Chyba wczesniej bedzie ten pack rozgrywki z końmi a wrozki i wilkolaki wyjdą jako pelny dodatek, a nie pakiet rozgrywki

Blisko 40 milionow graczy w TS4 mają niech tylko 1/4 z nich cos kupi to jest 10 milionow kupujacych, Niech to bedzie po 30 dlarow + 300 milionow $ wplywu za dodatek.Oczywiscie mniej za pakiet rozgrwki czy akcesoriia ale koszty na produkcje sa niczym w porownaniu do wplywów Wiec wreszcie do skapiradeł dotarlo ze warto wydawać dopieszczone pakiety co mozemy juz zauwazyc po ostatnim dodatku. ktorego jakość jest swietna - pomimo bugów.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 03 wrz 2021, 09:03

Ale dostaliśmy "prezent" na siódme urodziny The Sims4! EA postanowiła podwyższyć ceny pakietów z 69,90 na 89,90, a ceny rozszerzeń wzrosły ze 139,90 aż do 169,90! Uzasadnienie jest przekomiczne (albo tragikomiczne) - postanowili ujednolicić ceny! Do czego wyrównali? Do tego nieudanego tworu Wyprawa na Batuu, którego cenę podwyższyli już wcześniej. Nikt nie podejrzewał, że to była ukryta, pełzająca podwyżka wszystkich pakietów i rozszerzeń! Nie tylko tych nowo tworzonych, ale już istniejących! No cóż, najwyraźniej nie tylko w polityce nie możemy już być niczego pewni, a najmniej spodziewaliśmy się, że nowo stanowione prawo może działać wstecz, i odbierać prawa już nabyte - mam tu na myśli cenę raz już ustanowioną i obowiązującą przez kilka lat. Rozumiem, że biznes jest biznes, ale to naprawdę chamskie obdzieranie ze skóry!

Na osłodę dostaliśmy oficjalne info, że już niebawem zostanie udoskonalony pakiet "Dzień w SPA". Dodane zostaną nowe interakcje, w tym nakładanie maseczek na twarz (chodzi o te upiększające, a nie te, których noszenie tak nam obrzydło!) Będzie można malować paznokcie oraz wybierać ich kształt. Zostanie dodana także nowa aspiracja i nowa cecha, a także nowa kariera z dwoma ścieżkami rozwoju: guru ZEN albo bycie trenerem osobistym (do tego chyba sprowadza się owo dbanie o samopoczucie innych?). Interakcje związane z ćwiczeniem jogi i medytacją będą dostępne także dla dzieci.
Pocieszające jest jedynie to, że ci, którzy zakupili "Dzień w SPA" JUŻ wcześniej - dostaną te wszystkie ulepszenia za darmo - w aktualizacji.

Oto trailer zapowiadający te wszystkie udoskonalenia (do obejrzenia na żywo dziś o 17 czasu środkowoeuropejskiego).




Karol aż pieje z zachwytu w swoim filmiku, który zdążył złapać z przecieku (kontrolowanego zapewne) i szybko usuniętego przez EA.
Ja się tylko cieszę, że zakupiłam pakiet Dzień w SPA wcześniej, i mogę teraz spokojnie oczekiwać tych wszystkich cudów na kiju za darmo. Lubiłam ten pakiet przede wszystkim za saunę i matę do ćwiczeń jogi, możliwość prowadzenia medytacji oraz ćwiczeń jogi pod kierunkiem trenera w SPA jako parceli komunalnej. Masaże na leżance relaksacyjnej, fotel do wykonywania pedicure i (obecnie) w pełni - manicure, a teraz także służący do kilku innych zabiegów upiększających. Doszło z tym pakietem sporo ciuszków do ćwiczeń, nowe ładniejsze szlafroki oraz ręcznik kąpielowy, którym Sim się może owinąć po wyjściu z wody lub wejść w nim do sauny). Generalnie - mimo narzekań - ja byłam bardzo zadowolona z tego nabytku i cieszę się, że można będzie fajniej rozbudować karierę kosmetyczki. Szkoda tylko, że tej kariery oficjalnie nie dodano... Ciekawi mnie, co EA ukryła pod pokrywką tego guru ZEN...
Czekam jeszcze na coś, co miała trójka - mianowicie możliwość ćwiczenia baletu. Pakiet baletowy w trójce można było dokupić w store, doszło wielkie lustro na całą ścianę i drążek do ćwiczeń oraz odpowiednie dekoracje i interakcje, więc myślę, że może w czwórce też się objawi w jakiejś kolekcji, albo mini packu uzupełniającym inne rozszerzenie, tak jak dodano chomiki do "Psów i Kotów".



Filmik udostępniony przez Karola (GlossyGem) można obejrzeć tutaj
Ostatnio zmieniony piątek 03 wrz 2021, 10:56 przez Alibali, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 03 wrz 2021, 09:24

Sorry doubble post - do usunięcia.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 03 wrz 2021, 12:53

Mnie to nie dziwi gdy patrze na ceny benzynym czy zywnosci . O ile 10 lat przed covidem temu mielismy 2% z kawalkiem inflacji rocznej, to teraz mamy 5% srednio w skali rocznej. Oczywiscie w kazdym kraju ta inflacja jest inna i jedne towary skaczą cenowo szybciej w góre od innych ale sredno wszystko skacze w góre. Oczywiscie latwiej byśmy to przełknęli gdyby ceny pakietów szly w gore co roku o pare złotych rownolegle do cen innych towarów niz gdy dzisiaj EA nagle to kumuluje w jednej szokujacej podwyzce. Logiczne jest tez to ze ci co juz kupili tn pakiet wczsniej maja te rozszezenie za darmo. Gdy płacilismy za ten pakiet wartość pieniądza była wyzsza o prznajmniej 15 procent.

Ale te zbyt dlugie paznokcie przypominające szpony? To naprawdę jest idiotyczne "wzbogacenie" gry. Chyba uklon w strone zwariowanych nastolatek. Nieniej personalny masazysta to swietne zajecie dla Vimesa :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 03 wrz 2021, 20:45

No, obejrzałam właśnie ten live... Sporo nowych-starych rzeczy. Podoba mi się, że kopnęli się wreszcie po rozum do głowy i dodają do kolejnych pakietów czy rozszerzeń sporo wersji kolorystycznych tego samego obiektu. Stary dobry szlafrok jako dekoracja do łazienki zyskał 16 wersji kolorystycznych zamiast dotychczasowych dwóch. Dopasowano też inne szpargały łazienkowe tak, by je ze sobą zgrać - do szlafroków pasujące kolorem ręczniki wiszące i złożone. Świece w wielu kolorach, tak samo fotele do manicure czy leżanki do masażu, albo maty do ćwiczenia jogi. Rozśmieszyły mnie maluchy z pomalowanymi paznokciami... Jakie to prawdziwe :) Moja półtoraroczna córcia domagała się pomalowania paznokci jeszcze zanim nauczyła się rozumieć cokolwiek z otaczającej rzeczywistości...

Oglądając ten live i nie znając języka rozumiałam tylko piąte przez dziesiąte. Może ktoś się pofatyguje i opisze dokładniej o co chodzi z tą jogą w parku... Do tej pory nie było możliwości ćwiczenia zespołowego w parku (chyba) Pamiętam, że budując moje SPA Odessa musiałam w trybie budowania wyposażyć pomieszczenie do ćwiczeń w odpowiedni sprzęt, w tym maty... Noszenie maty w wyposażeniu pozwalało temu konkretnemu simowi na ćwiczenie w dowolnym miejscu. Ale pojedynczo - chyba że simów w rodzinie było więcej i robili to zespołowo...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 05 wrz 2021, 18:19

@Alibali Alutku tez to mozesz miec w parku :D Ale w parku moze byc ulewa albo burza wiec lepiej dodac dach na kolumnach nad tym.
Uloz tam 8 mat do cwiczen plus matę trenera z debug i juz masz joge w parku.
Trenera gra wygeneruje natychmiast jak ukladasz gdzies jego mate. Tak jak barman sie wygeneruje do baru jesli ten bar wstawisz nawet do muzeum,
Tak samo mozesz miec wszedzie te yogę nawet w muzeum.

Paznokcie dojdą do CASu bazy game
ale te recolrinngi nie bedą oznaczo ne ze są z pakietu spa ale w opisie parceli przy wysylaniu do Galerii wyskoczy ze uzywasz czegos ze SPA a jak w to klikniesz zeby odkryc co dodalas ze spa, to sie nic nie pokaze - nowy klopot jak sie chce zrobic baze game, a juz sie nauczylam jakie meble z bazy game mają recoloringi z innych pakietów :68-pouting-face: a tu ucz sie na nowo!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 06 wrz 2021, 12:38

Dochodzą takie zakręcone pazurki w tym pakiecie.. Trochę późno gdyż pazurki można już mieć od wieków z CC :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:
Jednak podoba mi się, że dodają coś nowego za darmo jeśli posiada się pakiet :12-smiling-face-sunglasses: Czyżby EA myślało o swoich graczach? Ahh.. Zapomniałam, że coraz bliżej jest to Paralives, no tak :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 06 wrz 2021, 16:49

Już sobie wyobrażam te dziesiątki simów-facetów, latających po grze z kolorowymi szponami :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 09 wrz 2021, 19:30

Jeśli to prawda, to ... kurde, dysku zabraknie. Muszę składać znów na nowego kompa! Pięćdziesiąt nowych dodatków????

https://sims.arhn.eu/2021/09/08/50-paki ... odzie-gry/

Turbodriver odkrył zaś, że twórcy gry przygotowali całkiem nowe, realistycznie wyglądające stopy simów, tylko... ukryli je (na dzień dzisiejszy)
Ja tam mam od dawna piękne stopy od necrodoga, i tyle w temacie :)

Ale nowinkę znajdziecie na DOT-ce tu

https://sims.arhn.eu/2021/09/08/bardzie ... z-wkrotce/

Turbodriver odkrył też coś, co już sam wcześniej dodał do swojego wickeda - a mianowicie nowe kategorie preferencji


https://sims.arhn.eu/2021/09/08/nowe-op ... i-makijaz/


A na koniec tych słodkości - łyżka dziegciu. Niestety - nowe elementy w CAS powodują błędy w wyświetlaniu strojów lub rąk. Paznokci nie da się też nałożyć np Syrenom!

Wiadomość tę podaję za DOT-ką

https://sims.arhn.eu/2021/09/09/paznokc ... tak-macie/

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » piątek 10 wrz 2021, 23:07

OMG :cat_ooo: A dopiero co kupiłam nowego lapka i już będzie trzeba myśleć o następnym w takim tempie! Miejmy jednak nadzieję, że EA ogarnie się trochę i zrobi coś żeby nie było potrzeby kupować komputera NASA jeśli chciałoby się mieć pełną kolekcję. Dla mnie to gruba przesada jeśli chcą wydać aż tyle rozszerzeń. Nie dość, że portfel schudnie to jeszcze przyjdą kilogramy sprzętowe :a_angry2:
A stópki może nawet i dobrze, że chcą trochę ulepszyć. Widać, że już od jakiegoś czasu twórcy czerpią inspirację z CC i modów i poprawiają wygląd tych pikseli :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 22 wrz 2021, 16:56

Hej moi drodzy, pojawiła się właśnie zupełnie nowa, dość niespodziewana aktualizacja do The Sims 4. Dzięki niej, będziemy mieć ponad 1000 nowych kolorów obiektów :19-slightly-smiling-face:


Tutaj krótki filmik o tym co doszło.





i fotki najnowszych fryzur, zresztą całkiem fajnych. Podoba mi się zwłaszcza ta druga męska :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:


21.09.2021_20-09-37.png
21.09.2021_20-09-49.png
21.09.2021_20-09-58.png

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 22 wrz 2021, 17:24

Dla mnie bajeczka! To wszystko doszło do bazy game! Wreszcie z bazy mozna bedzie stworzyc fajne pasujace so siebie wnetrze !
Druga meska fryzura tez dla mnie super - tak samo damska - bardzo ładna.
To wchodzi w zakres obrzydzania zycia piratom - nie mozesz zrobic tej aktualizacji - nic nie dostaniesz :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 22 wrz 2021, 22:27

Świetnie! Rekolorów nigdy dość. Ale Alutek już taki łatwowierny nie jest i poleciał sprawdzić, czy faktycznie, i ile???

Na pierwszy ogień poszły szafki kuchenne, bo ostatnio nimi "urzędowałam"
Myślę sobie - sprawdzę te "loftowe". No i zonk. Dodali i owszem - sporo tych rekolorów, ale kilka z nich powtarza się.
Na pierwszej fotce w trzecim rzędzie od góry ustawiłam te podobne. Są trzy powtarzające się kolory. (!, 2 i 3) Pomylili się?

pomyłka2.jpg


Nie, to nie jest pomyłka. Szafki główne wyglądają tak samo, ale różnią się rekolorami szafek narożnych. Widać to dokładniej na przykładzie narożnych szafek z zestawu sulanijskiego (na pierwszej fotce pod nr 4, 5 i 6
)Są to jednak w wielu wypadkach tak niewielkie różnice, że mogliby sobie darować i dodać na te konto jakieś inne zestawienie koloru szafki i blatu, choćby do tego turkusowego blatu dodać inne wersje dołu! Szafki narożne z zestawu industrialnego różnią się minimalnie - kolorem mało widocznego tła dla tych słoiczków! Mogliby choć kolory tym słoiczkom dać inne!


pomyłka3.jpg


Reszty nie sprawdzałam, bo wkurzyłam się tymi szafkami. Tylko kilka wzorów szafek ma "poszerzony" zakres kolorystyczny, ale np bardzo ładne szafki, które doszły z Selwadoradą - nie dostały żadnego rekoloru! :( Tyle hałasu o nic!

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 23 wrz 2021, 14:49

Wczoraj grzebałam w trybie i zerkałam co i jak. Nie byłam co prawda aż tak dokładna w sprawdzaniu detali, ale choć rekolorki fajna rzecz, to liczyłam na trochę więcej wariantów do tapicerek i pościeli na wyrkach. Tyczasem, to co doszło, owszem, ładne, ale niczego nie urywa.
@Alibali byłam pewna, że rekolorki to w ogóle doszły tylko do basegame. Jak tylko wydam obiad, to zaraz polece oblukać, co przeoczyłam w dodatkach. Skoro tam też coś jest, to może sobie trochę tym humor poprawię :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 23 wrz 2021, 18:22

@Katel - nie opanowałam na tyle warsztatu, by pamiętać, ile i jakich wersji kolorystycznych było przed tą aktualką, więc teraz to sama "zgłupłam" - może Ela udzieli fachowej odpowiedzi. Z tego co wiem, to warsztat meblarsko budowlany ma opanowany do perfekcji, i na pamięć wie, ile czego i gdzie było, i czy te rekolory dotyczą jedynie podstawki - base game. Bo ja nie dosłuchałam filmiku ani nie zauważyłam nigdzie wpisu, by te rekolory rzeczywiście tylko base game obejmować miały... A jeśli tak - to może niepotrzebnie się zdenerwowałam, że rekolorów szafek selwadoradyjskich nie ma ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”