Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » poniedziałek 01 kwie 2024, 00:24

Miszka, nie wiem jak to się skończy - w Hollywood niedawno strajkowali scenarzyści, bo reżyserzy zaczęłi sami produkować scenariusze za pomocą AI... Moja córka sama docenia już zalety AI przy opracowywaniu profilu portretowanego klienta - AI dobiera jej ogólny koloryt portretu, preferowany kolor i styl dodatków, w oparciu o wprowadzone dane - kolor oczu, włosów, typ cery, etc... To, co robiła przez tydzień - robi w jedno popołudnie.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 kwie 2024, 18:20

No i mamy te nowości! W ekspresowej dostawie dostaliśmy właśnie 24 (dwadzieścia cztery!!!) nowe kolory włosów do dwóch (#*#%@*&) afro-fryzur!

Niech ich drzwi ścisną - nieważne czy prawoskrętne, lewoskrętne, czy obrotowe!

Do zwykłych (nie afro czy warkoczykowych) nie ma ani jednego nowego rekoloru!) Nie pamiętam, kiedy w ogole coś z fryzur za darmo doszło w tym roku, nie licząc tych dwudziestu czterech rekolorów razy dwie fryzury - co daje czterdzieści osiem cudnych afro-kulek czy cornrows (te zaplatane warkoczyki tak się zowią) :( Już widzę moich Simów w tych kępach warkoczyków a la dredy!

Obrazek


.... The Sims™ 4 - Wyjątkowe nowe kolory
Wystylizuj swoich Simów za pomocą 24 nowych kolorów dla dwóch fryzur z gry podstawowej.


W kolejnej ekspresowej dostawie (już w lipcu!!! - ha ha - ekspres jak wolnoobrotowa sokowirówka) - dostaniemy za darmo kolejne dredowo-warkoczykowe cudo :a_grin3:

Obrazek


Więcej tutaj






https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -Email_2-0
Ostatnio zmieniony środa 03 kwie 2024, 22:15 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 kwie 2024, 18:27

Cztery lata temu na czele firmy Electronic Arts stanęła Kate Kellogg. Czy The Sims4 i TheSims5 coś jej zawdzięcza? Z tego bla bla bla nic takiego nie wynika, ale dla porządku wklejam wam link do tego wywiadu:


https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... te-kellogg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 05 kwie 2024, 14:00

Rety jaaakie cuda... 🐮 toż to oni chyba po nocach nie spali tyle pracy :D Mogliby dać reko wszystkich fryzur bo to brzmi jak żart nawet jak się bardzo lubi fryzy afro
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 09 kwie 2024, 20:49

Jest oficjalny przeciek z Maxis dot. nowych kitów, które ukażą się w kwietniu. Oficjalny, bowiem ujawniony "przypadkowo" (?) przez jednego z pracowników EA.

Pierwszy zestaw to zestaw do budowania/kupowania, a związany jest z imprezami. Zawiera balony, kule dyskotekowe, neony, konfetti, maszynę do dymu i wszelkiego rodzaju bałagan.
zabawa.JPG
.
Z kolei drugi kit to zestaw CAS, jak napisano "oddający hołd miejskiemu stylowi życia i celebrujący różnorodność" (akurat na zrzucie są znów oczywiście modelki o ciemnej karnacji).
moda.JPG

Informacje powyższe podaję za Sims Community
https://simscommunity.info/2024/04/09/s ... k-april24/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 kwie 2024, 02:40

Ciuchy nawet niczego sobie - widać tę współpracę ze wspomnianą w poprzednich postach Ebonix - te rozcięcia sznurowane w szczególności :) No i rzecz jasna - poprawność, poprawność i jeszcze raz poprawność. Na każdej fotce musi teraz znaleźć się czarnoskóry sim, najlepiej chory na bielactwo, a jeszcze lepiej - gdy jest do tego gruby i niski :)
Przynajmniej JA nie czuję się teraz zdyskryminowana, choć czarnej skóry ani bielactwa nie posiadam :P

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 kwie 2024, 19:58

No i proszę - jestem najwyraźniej jak ten pies detektywistyczny, (co do cece), bo po zapachu (po pierwszym rzucie oka na ciuch) trafię do "winowajcy" :P
Poznam prawie w stu procentach (no, może w 90) rękę twórcy, albo stronkę, skąd pochodzi dany obiekt! Od razu też poznałam rękę Ebonix w tym nowym paku ubraniowym! Potwierdzenie tego dziś przeczytałam na DOT-ce :)

....Co ciekawe, elementy modowej kolekcji zostały zaprojektowane we współpracy z wielokrotnie nagradzaną twórczynią contentu gamingowego – Danielle „Ebonix” Udogaranya....


Obrazek

Szkoda, że nie ma fryzur ebonixowych - niektóre - nawet te afro - są bardzo fajne! Ale ujęła mnie kiedyś prześlicznymi, seksownymi butami. No i tymi rozcinanymi i sznurowanymi spodniami.

https://sims.arhn.eu/2024/04/10/kolekcj ... zawartosc/

Na DOT-ce są fotki, co tam ma być w tych nowościach.

Obrazek


Obrazek


Kolekcję ciuchową pewnie kupię, ale ta dyskotekowa zawartość jakoś mnie nie przekonuje.

Nisełka
Felietonista
Posty: 107
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » sobota 13 kwie 2024, 19:20

@Alibali Czyli, zamiast dać to do np. TS4: Wytworne przyjęcie i TS4: Miejskie życie, zapodali kolejne "zapychacze". Ale może dodadzą jakieś ciekawe funkcje i funkcjonalne obiekty, których gracz będzie mógł użyć w swoich indywidualnych uniwersach w grze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”