Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » poniedziałek 01 kwie 2024, 00:24

Miszka, nie wiem jak to się skończy - w Hollywood niedawno strajkowali scenarzyści, bo reżyserzy zaczęłi sami produkować scenariusze za pomocą AI... Moja córka sama docenia już zalety AI przy opracowywaniu profilu portretowanego klienta - AI dobiera jej ogólny koloryt portretu, preferowany kolor i styl dodatków, w oparciu o wprowadzone dane - kolor oczu, włosów, typ cery, etc... To, co robiła przez tydzień - robi w jedno popołudnie.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 kwie 2024, 18:20

No i mamy te nowości! W ekspresowej dostawie dostaliśmy właśnie 24 (dwadzieścia cztery!!!) nowe kolory włosów do dwóch (#*#%@*&) afro-fryzur!

Niech ich drzwi ścisną - nieważne czy prawoskrętne, lewoskrętne, czy obrotowe!

Do zwykłych (nie afro czy warkoczykowych) nie ma ani jednego nowego rekoloru!) Nie pamiętam, kiedy w ogole coś z fryzur za darmo doszło w tym roku, nie licząc tych dwudziestu czterech rekolorów razy dwie fryzury - co daje czterdzieści osiem cudnych afro-kulek czy cornrows (te zaplatane warkoczyki tak się zowią) :( Już widzę moich Simów w tych kępach warkoczyków a la dredy!

Obrazek


.... The Sims™ 4 - Wyjątkowe nowe kolory
Wystylizuj swoich Simów za pomocą 24 nowych kolorów dla dwóch fryzur z gry podstawowej.


W kolejnej ekspresowej dostawie (już w lipcu!!! - ha ha - ekspres jak wolnoobrotowa sokowirówka) - dostaniemy za darmo kolejne dredowo-warkoczykowe cudo :a_grin3:

Obrazek


Więcej tutaj






https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -Email_2-0
Ostatnio zmieniony środa 03 kwie 2024, 22:15 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 kwie 2024, 18:27

Cztery lata temu na czele firmy Electronic Arts stanęła Kate Kellogg. Czy The Sims4 i TheSims5 coś jej zawdzięcza? Z tego bla bla bla nic takiego nie wynika, ale dla porządku wklejam wam link do tego wywiadu:


https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... te-kellogg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3407
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 05 kwie 2024, 14:00

Rety jaaakie cuda... 🐮 toż to oni chyba po nocach nie spali tyle pracy :D Mogliby dać reko wszystkich fryzur bo to brzmi jak żart nawet jak się bardzo lubi fryzy afro
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 437
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 09 kwie 2024, 20:49

Jest oficjalny przeciek z Maxis dot. nowych kitów, które ukażą się w kwietniu. Oficjalny, bowiem ujawniony "przypadkowo" (?) przez jednego z pracowników EA.

Pierwszy zestaw to zestaw do budowania/kupowania, a związany jest z imprezami. Zawiera balony, kule dyskotekowe, neony, konfetti, maszynę do dymu i wszelkiego rodzaju bałagan.
zabawa.JPG
.
Z kolei drugi kit to zestaw CAS, jak napisano "oddający hołd miejskiemu stylowi życia i celebrujący różnorodność" (akurat na zrzucie są znów oczywiście modelki o ciemnej karnacji).
moda.JPG

Informacje powyższe podaję za Sims Community
https://simscommunity.info/2024/04/09/s ... k-april24/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 kwie 2024, 02:40

Ciuchy nawet niczego sobie - widać tę współpracę ze wspomnianą w poprzednich postach Ebonix - te rozcięcia sznurowane w szczególności :) No i rzecz jasna - poprawność, poprawność i jeszcze raz poprawność. Na każdej fotce musi teraz znaleźć się czarnoskóry sim, najlepiej chory na bielactwo, a jeszcze lepiej - gdy jest do tego gruby i niski :)
Przynajmniej JA nie czuję się teraz zdyskryminowana, choć czarnej skóry ani bielactwa nie posiadam :P

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 kwie 2024, 19:58

No i proszę - jestem najwyraźniej jak ten pies detektywistyczny, (co do cece), bo po zapachu (po pierwszym rzucie oka na ciuch) trafię do "winowajcy" :P
Poznam prawie w stu procentach (no, może w 90) rękę twórcy, albo stronkę, skąd pochodzi dany obiekt! Od razu też poznałam rękę Ebonix w tym nowym paku ubraniowym! Potwierdzenie tego dziś przeczytałam na DOT-ce :)

....Co ciekawe, elementy modowej kolekcji zostały zaprojektowane we współpracy z wielokrotnie nagradzaną twórczynią contentu gamingowego – Danielle „Ebonix” Udogaranya....


Obrazek

Szkoda, że nie ma fryzur ebonixowych - niektóre - nawet te afro - są bardzo fajne! Ale ujęła mnie kiedyś prześlicznymi, seksownymi butami. No i tymi rozcinanymi i sznurowanymi spodniami.

https://sims.arhn.eu/2024/04/10/kolekcj ... zawartosc/

Na DOT-ce są fotki, co tam ma być w tych nowościach.

Obrazek


Obrazek


Kolekcję ciuchową pewnie kupię, ale ta dyskotekowa zawartość jakoś mnie nie przekonuje.

Nisełka
Felietonista
Posty: 127
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » sobota 13 kwie 2024, 19:20

@Alibali Czyli, zamiast dać to do np. TS4: Wytworne przyjęcie i TS4: Miejskie życie, zapodali kolejne "zapychacze". Ale może dodadzą jakieś ciekawe funkcje i funkcjonalne obiekty, których gracz będzie mógł użyć w swoich indywidualnych uniwersach w grze.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 maja 2024, 18:07

Zapowiedziane są kolejne nowości - dwie aktualizacje, dwie kolekcje, i jeden dodatek. Tytuł zbiorczy dla całości nowości to Let love in. Na filmiku właściwie niczego nie widać.

Będzie zapewne trochę obiektów do CAS, co zapowiada na którejś grafice choćby dłoń jakby gotowa do manikiuru.

Jak zwykle nastąpiły "niekontrolowane" przecieki, co do zawartości dodatku. Prawdopodobnie będzie to coś związanego z kawiarnią. Patrząc na półeczki, ozdóbki jestem skłonna w to uwierzyć, no ale te skały??



Obrazek


Obrazek


Po bliższym przyjrzeniu się obrazkom zauważyłam pewną spókność tematu - rozbudowany zostanie zasób materiałów do ozdobienia basenu - nowa kafelkowa ściana i podłoga, nowe obrzeża ścianek podestów - w tej samej kolorystyce i wzorze. Widać też nową drabinkę do basenu, nowa farba terenowa, nowy model materaca do basenu, oświetlenie, dwie fontanny, a skały mogą okazać się nowymi kształtami kamyków do układania w kompozycji na skalniaku. Meble niby nowe, a tak naprawdę wyglądają jak te, które już mamy w grze... Mogliby wysilić się nieco i opracować choćby jakieś nowsze meshe



Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 27 maja 2024, 20:50

No i miałam rację, czyli nosa! Po kilku elementach poznałam, że chodzi o własny bar. I wyobraźcie sobie, jak EA bezczelnie zerżnęła pomysł! Z drugiej strony - EA cały czas podkreśla, że prace wszystkich moderów są w zasadzie własnością EA, bo ona łaskawie zezwala na korzystanie z meshy pochodzących z gry. To, co ludzie robią - to jest modyfikacja, a nie zaistniałoby w przestrzeni publicznej jako samodzielny produkt bez gry... Ostatnio zostałam zmuszona przeczytać regulamin po raz enty - bo nie lubię się podpisywać pod czymś, z czym się nie zapoznałam - choćby pobieżnie. I tam stoi jak wół to, co napisałam wyżej.

Ale wracając do tematu - sami powiedzcie - czy to, co nam oferują w nadchodzących kolekcjach (już 30 maja) to nie jest bezczelny plagiat? Już się grafikom z EA nie chce wysilić mózgownicy?


To ich propozycja na bar retro


Obrazek


A to propozycja Ruby Red (coś, co mnie tak zachwyciło i od kilku tygodnie próbuję skopiować patrząc na obrazki i filmik)


Obrazek



Obrazek


Może na obrazkach tak dokładnie tego nie widać, bo Ruby dodała pnącza róż, które przesłaniają nieco widok, ale zwróćcie uwagę na kształt regałów - tak samo zaokrąglone zwieńczenia... Na półkach stoją patery na nóżkach - tak jak u Ruby... I rzędy puszek herbaty czy kawy, słoików, dzbanków i dzbanuszków... Ten sam pomysł!
Oczywiście wystrój całego lokalu różni się od wysmakowanego stylu shabby chic w wykonaniu Ruby.
Ale pomysł jest w wyraźny sposób skopiowany! Tak wyraźny, jak jeszcze nigdy dotąd w czwórce. Bo w trójce EA namiętnie kopiowała prace CycloneSue (zestaw zamkowy, zestaw hipsterski, loftowy, rury i rurki rodem z opuszczonej fabryki, potłuczone, zasłonięte deskami okna etc) :)

Temat drugiej kolekcji to wystrój basenu - nosić będzie nazwę wypoczynek nad Riwierą (Riviera Retreat). Moim skromnym zdaniem jest błąd w tłumaczeniu - jeśli już, to wypoczynek na Rivierze.


Tak to ma (lub może) wyglądać


Obrazek

Nisełka
Felietonista
Posty: 127
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » czwartek 30 maja 2024, 16:08

Alibali pisze:
poniedziałek 27 maja 2024, 20:50
No i miałam rację, czyli nosa! Po kilku elementach poznałam, że chodzi o własny bar. I wyobraźcie sobie, jak EA bezczelnie zerżnęła pomysł! Z drugiej strony - EA cały czas podkreśla, że prace wszystkich moderów są w zasadzie własnością EA, bo ona łaskawie zezwala na korzystanie z meshy pochodzących z gry. To, co ludzie robią - to jest modyfikacja, a nie zaistniałoby w przestrzeni publicznej jako samodzielny produkt bez gry... Ostatnio zostałam zmuszona przeczytać regulamin po raz enty - bo nie lubię się podpisywać pod czymś, z czym się nie zapoznałam - choćby pobieżnie. I tam stoi jak wół to, co napisałam wyżej.

Ale wracając do tematu - sami powiedzcie - czy to, co nam oferują w nadchodzących kolekcjach (już 30 maja) to nie jest bezczelny plagiat? Już się grafikom z EA nie chce wysilić mózgownicy?


To ich propozycja na bar retro


Obrazek


A to propozycja Ruby Red (coś, co mnie tak zachwyciło i od kilku tygodnie próbuję skopiować patrząc na obrazki i filmik)


Obrazek



Obrazek


Może na obrazkach tak dokładnie tego nie widać, bo Ruby dodała pnącza róż, które przesłaniają nieco widok, ale zwróćcie uwagę na kształt regałów - tak samo zaokrąglone zwieńczenia... Na półkach stoją patery na nóżkach - tak jak u Ruby... I rzędy puszek herbaty czy kawy, słoików, dzbanków i dzbanuszków... Ten sam pomysł!
Oczywiście wystrój całego lokalu różni się od wysmakowanego stylu shabby chic w wykonaniu Ruby.
Ale pomysł jest w wyraźny sposób skopiowany! Tak wyraźny, jak jeszcze nigdy dotąd w czwórce. Bo w trójce EA namiętnie kopiowała prace CycloneSue (zestaw zamkowy, zestaw hipsterski, loftowy, rury i rurki rodem z opuszczonej fabryki, potłuczone, zasłonięte deskami okna etc) :)

Temat drugiej kolekcji to wystrój basenu - nosić będzie nazwę wypoczynek nad Riwierą (Riviera Retreat). Moim skromnym zdaniem jest błąd w tłumaczeniu - jeśli już, to wypoczynek na Rivierze.


Tak to ma (lub może) wyglądać


Obrazek
Znów mi się w głowie kręci z wrażenia. Zwłaszcza ceramika jest super.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 01 cze 2024, 18:34

No i mamy sztuczną inteligencję w praktycznym zastosowaniu! O co chodzi? Już piszę - na DOT-ce opublikowano materiał dotyczący rozważań, jakiej lokalizacji może dotyczyć miasto z nowego nadchodzącego dodatku o tematyce miłosnej. Poddano analizie dotychczasowe materiały opublikowane przez EA - za pomocą najnowszej wersji czata AI. No i wyszła południowa Ameryka! Nie żaden Paryż, czy Amsterdam, tylko może Buenos Aires albo Mexico??? To są tylko dywagacje, ale jeśli chcecie się pobawić w zgadywanki, to materiał opublikowany jest tu


https://sims.arhn.eu/2024/05/29/nowy-do ... ne-miasto/


Ja tam osobiście wolałabym jakieś europejskie miasto typu Paryż właśnie. Albo Wenecja z tymi kanałami i gondolami! Tam też śpiewają serenady :) A domki są kolorowe w wielu miejscach na świecie! A fontanny na placach są prawie w każdym miasteczku na Rivierze zarówno włoskiej, jak i hiszpańskiej, czego się uczepiła ta AI, kojarząc to z Meksykiem albo Buenos... Jakoś mamy spory wysyp tematów egzotycznych - Tomarang, Selwadorada, Sulani...Do tego miasteczka rodem właśnie z pogranicza Arizony i Meksyku - Kasztanowy Grzbiet, Oasis, Strangerville... Przydałby się nam wysmakowany, elegancki Paryż! Ta kafejka z kolekcji dała w moim odczuciu taką nadzieję :) Zobaczymy. Ale nie liczmy na cud po rewelacji, jaką nam zaserwowano w San Sequoia czy Tomarang! Cale miasteczko to głównie atrapy domów, z minimalną ilością parcel. Z drugiej strony - to już pięćdziesiąty któryś dodatek do SImów, i co starsze systemy mogą nie wyrobić przy duzym obciążeniu pamięci i grafiki, jaką dałoby zasiedlenie a potem wczytywanie dużej ilości parcel... :(

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 02 cze 2024, 16:02

EA wychodzi chyba ze skóry, aby graczy zaintrygować i przytrzymać przy grze. Zajrzyjcie koniecznie do tego artykułu

https://www.ea.com/pl/games/the-sims/th ... s-4-events,

albo tutaj
https://sims.arhn.eu/2024/05/29/aktuali ... towania-2/



Komu się nie chce czytać, może posłuchać





Swoją drogą - jak bardzo zmienił się poczciwy Kosmo :) Najwyraźniej dorośleje w bardzo szybkim tempie :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 19 cze 2024, 18:15

Wiadomo już, jak będzie się nazywało nowe miasto w nadchodzącym dodatku "Zakochaj się" - Ciudad Enamorada - czyli Miasto Miłości albo Miasto Zakochanych.

Nazwa brzmiąca z "hiszpańska" albo "portugalska" wskazuje, że będzie to jednak Ameryka Południowa. Co oni z tą Ameryką.... :(

Mamy też kilka nowości - a właściwie wielki powrót wibrującego łóżka z The Sims1, wolny taniec - przytulaniec z The Sims2 i The Sims3, i przytulanie się na łóżku z The Sims3. Jako upełna nowość dojdzie przytulanie się na kocyku.



Obrazek



Posiadaczom Wickeda nie muszę wspominać, że cały system atrakcyjności zerżnięty jest właśnie z wicked whims'a


Dodatek wniesie szereg nowości. Oto one:

Odkrywanie świata romansu:

Tworzenie profili w aplikacji randkowej Zakątek Kupidyna.

Planowanie ekscytujących randek z dopasowanymi Simami.

Nowe intymne interakcje:

Przytulanie się w łóżku.

Uwodzicielski taniec.

Dynamiczne relacje zależne od upodobań Simów (system co kręci i odrzuca).

Możliwość różnych dynamik związków: gorących, burzliwych, satysfakcjonujących.


Nowe funkcje randkowe:

System planowania randek.

Romantyczne kocyki, gry i przytulanie na łóżku.


Zarządzanie pożądaniem:

Odkrywanie co działa na Twojego Sima.

Budowanie i utrzymywanie romantycznej satysfakcji.


Kochający miłość:

Nowe uwodzicielskie interakcje.

Kariera konsultanta ds. miłości.

Nowe miasto – Ciudad Enamorada zawierające trzy dzielnice idealne do romansowania.

Nowa cecha parceli – „Schadzka singli”.



Oficjalny opis dodatku The Sims 4 Zakochaj się:


Odkrywaj świat romansu: twórz pary z uroczymi Simami i planuj ekscytujące randki w The Sims 4 Zakochaj się! Dodatek.

Stwórz profil swojego Sima w aplikacji randkowej Zakątek Kupidyna i spotykaj się z dopasowanymi Simami!

Czekają Cię nowe intymne interakcje, takie jak przytulanie się w łóżku czy spotkania na uwodzicielski taniec.

Dynamika relacji i to, czy okaże się ona gorąca, czy burzliwa, zależeć będzie od tego, co pociąga Twojego Sima. Zwróć szczególną uwagę na to, co kręci, a co odrzuca Simów.


Kup teraz, aby otrzymać bonusowe przedmioty „Złamane serce”.

Nie wszystkie historie miłosne mają szczęśliwe zakończenie. Trochę bólu Ci nie zaszkodzi… z eyelinerem „Tylko siąść i płakać” i przytulankami z nowym pluszakiem „Serducho”
- swoje życie w pojedynkę rozpocznij z łóżkiem dwuosobowym „Zwykłe zerwanie” (eks udało się odebrać Ci łóżko, ale nie godność… przynajmniej nie całą).

Przedmioty dostępne, jeśli zamówisz Zakochaj się! Dodatek między 27 czerwca a 5 września**.


Planuj gorętsze randki – Sprawdź w aplikacji Zakątek Kupidyna dopasowanych partnerów, dzięki którym Twojemu Simowi szybciej zabije serce. Potem zaplanuj randkę w nowym systemie planowania randek. Wybierz, dokąd chcesz się udać i co tam będziesz robić, aby stworzyć romantyczną schadzkę, która zachwyci Simów. Simowie mogą się do siebie zbliżyć, grając w gry, przytulając się na łóżku czy korzystając z romantycznego koca w pięknym miejscu, aby uczynić tę chwilę wyjątkową.

Wszystko o pożądaniu – Co działa na Twojego Sima? To, co kręci i odrzuca Simów, zadecyduje o tym, jak bardzo się sobie podobają. Składają się na to między innymi zainteresowania i interakcje! Odkrywaj je w ramach poznawania partnerów przez Simów, buduj relacje i utrzymuj romantyczną satysfakcję na wysokim poziomie. Ponieważ Simowie lubią różne interakcje, ich poziomy satysfakcji mogą się różnić. Interakcje między Simami mogą również wpływać na to, czy ich dynamika związku będzie satysfakcjonująca, gorąca, burzliwa czy nieprzewidywalna.

Dla kochających miłość – Romans to nie tylko słowo. To umiejętność, która odblokowuje uwodzicielskie interakcje. Dla Simów o aspiracji romantycznej romans to sposób na życie. Prawdziwie beznadziejni romantycy mogą nawet zająć się kochaniem zawodowo i zostać konsultantami ds. miłości! W miarę rozwoju kariery będą zdobywać nowe sposoby propagowania miłości i być może znajdą w swoim wyposażeniu urocze meble w kształcie serc.

Randki w niezapomnianym mieście – Zakochaj się w urokliwym mieście wprost stworzonym do romansowania. Ciudad Enamorada ma trzy czarujące dzielnice z mnóstwem miejsc dla Simów na spotkania, flirt, a nawet bara-bara. Pojawi się również nowa cecha parceli – „Schadzka singli” – która będzie przyciągać wolnych Simów, aby się poznawali.

Bonusowe przedmioty w zamówieniu wstępnym

Zamawiając dodatek między 27 czerwca a 5 lipca2024, otrzymamy pakiet dodatkowych elementów, w którego skład wchodzi eyeliner, pluszak oraz dwuosobowe łóżko. Wśród wycieków pojawiło się zdjęcie tych elementów.

Eyeliner „Tylko siąść i płakać”.
Pluszak „Serducho”.
Łóżko dwuosobowe „Zwykłe zerwanie”.


No więc zobaczymy w lipcu, czy to będzie warte grzechu, czy tylko "siąść i płakać" :)

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 437
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » środa 19 cze 2024, 20:51

Uzupełniając wiadomości podane przez @Alibali, a dot. nowego dodatku polecam zajrzenie na stronę SimsCommunity, na której można znaleźć dodatkowe szczegółowe informacje oraz sporo screnów z tegoż dodatku
https://simscommunity.info/2024/06/19/s ... -gameplay/

Muszę przyznać, że jak na grę "dla dzieci" (złodzieje nie zostaną dodani, bo dzieci-gracze przeżyją traumę), treść i obrazki są dosyć frywolne :a_madam:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 20 cze 2024, 14:28

Ej tam, Kirka - zaraz frywolne ;) Nie dopatrzyłam się ani kawałka gołej pupy ani czego innego, a męski roznegliżowany tors całkiem przyzwoicie się prezentuje!

Wklejam wszystko jak leci - w powiększeniu nawet :P



Ja tam nie widzę nawet frywolności - no może oprócz niesmaku na widok dość otyłej Simki w pończochach, których brzeg nieestetycznie wyłazi spod kusej sukienki - ale nie tylko ja jak widać na fotce - jestem zniesmaczona brakiem gustu owej pani - sygnalizuje to swoją miną także jej partner (chyba), czy też przypadkowy widz.

Fani gry, którzy nie mogą doczekać się wróżek, zauważyli na fotkach kilka (wg nich) podpowiedzi, co do przyszłego dodatku.

Na pierwszej fotce będącej także okładką dodatku - Simka ma kolczyki w kształcie motyla, na kolejnej - spinkę do koka w kształcie dużego motyla.Spinka ta widoczna jest także na którejś z ostatnich fotek, które umieściłam w tym poście. Wg internautów - to niezbity dowód, że następnym dodatkiem będą tak długo wyczekiwane wróżki...
Wobec wycofania siękonkurencji z rynku moim zdaniem EA długo jeszcze będzie wypuszczała dodatki, a potem dodatki do dodatków, zanim spełni oczekiwania fanów. Nie zarzyna się kury...etc




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek










Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 27 cze 2024, 21:03

Jest już oficjalny trailer nadchodzącego dodatku. Podoba mi się :) Jedynie jak zwykle - Kosiarz przybywa zabrać zezwłok, a amant szczerzy zęby, jak by się nic nie stało, jeśli nawet to tylko była...
Brakuje mi dwójkowych i trójkowych reakcji na śmierć. Poprawili relacje romantyczne (czego tak kiedyś oczekiwała Ukiyo), jest taniec przytulaniec, a w obliczu śmierci - obojętność, co najwyżej jakiś krótki przestrach :(






Ciudad Enamorada wygląda uroczo - mnóstwo zieleni i tonące w niej apartamentowce na przemian z małymi mieszkalnymi segmentami


Enamorada.jpg

Jeśli zaś chodzi o tańce, to zauważyłam dwa nowe - egzotyczną gorącą salsę, która w wykonaniu dość przysadzistej pani wygląda przekomicznie, oraz rzeczony przytulaniec.



Salsa

salsa.jpg



Ten taniec jest dosyć krótki, więc nie wiem, czy zaliczyć go do tańca, czy raczej wstępu do całusa. Na filmiku nie ma tańca wolnego (przytulańca, więc obawiam się, że tym mianem określono tę krótką animację.

inny.jpg

Jest też w końcu nowa animacja czułego zasypiania w objęciach partnera. Nie wiem tylko, czy dotyczy to tego konkretnego łóżka, czy każdego innego. Nie widzę też uroczej animacji z trójki - zasypiania razem - na łyżeczkę... Ale dodatek - i samo miasto - zapowiadają się interesująco.
No i Miszka doczekał się w końcu ślicznych apartamentów :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3407
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 28 cze 2024, 23:31

dzięki za garść info! W sumie mam wrażenie, że chyba największy nacisk w trailerze połozono na... taniec brzucha :D Serio to chyba jest tu popisowe i powtarza się parę razy acz wygląda rzeczywiście śmiesznie :) Apartamentowce , faktycznie miasto może trochę przypominać "Myszkowo" z miejskiego dodatku choć sam sie nie przekonałem nigdy tak do końca do zabawy w gotowych makietach budynków ale ciekawe jak to wszystko będzie rozplanowane, to co zbudowano tam na dachu wyglądało całkiem fajnie.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 13 lip 2024, 01:04

Kolejny zwiastun pokazujący nowe opcje gry, a także w tle - nowe miasto. Wygląda dosyć ciekawie. Zwróćcie uwagę na rodzinę Pancakesów pojawiających się w trailerze - czyżby twórcy gry przeprowadzili ich z Wierzbowej?

Widać dużo nowych interakcji a także zachowań Simów, które bardziej ich "uczłowieczają". Nawet animacja bara bara uległa lekkiej zmianie :P

Ciekawa jestem, kiedy poprawią reakcję SImów na zdradę, na śmierć kogoś bliskiego, czy inne ważne zdarzenia losowe. Pewnie w sześćdziesiątym którymś dodatku :)



Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3407
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 13 lip 2024, 19:33

Ciastki chyba wprowadziły się ale do hotelu miłości, rozumiem, że nie jest on za mocno wzorowany na pierwowzorze japońskim bo no tego... :X Miasto pewnie a-la Brasil czyli takie małe Rio bez słynnego pomnika, tak podejrzewam. Jakoś mnie póki co nie kręci to wszystko ale może dlatego, że już dziadok jestem i czekanie na nową symulację troche trwa ale pewnie i tak chapne i będzie jakiś zaciesz na chwilę, oby były fajne elementy do budowania, powinno być tu chyba całkiem kolorowo
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”