Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Fredra » środa 23 maja 2018, 20:49

Wątek zbiorczy na nowości, zapowiedzi, podpowiedzi, przepowiednie i prorocze sny.

Na FB pojawił się gif dość jednoznacznie sugerujący nadejście dodatku związanego z porami roku.
W rolach głównych
-jesienne liście w tle
-strach na wróble
-nowa fryzura
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 lip 2018, 20:39 przez Fredra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 23 maja 2018, 23:25

Jeeej! :) No byłoby ciekawie, niby wydaje mi sie, że mi to jakoś najmniej potrzebne ale w Trójce nie miałem deszcu i śnieżyc więc chętnie bym zobaczył takie rzeczy w 4 (no albo chociaz te liście jesli to będzie pak tylko z jesienią, bo znając polityke wydawcy to pewnie tak).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 24 maja 2018, 19:35

Zwiastun:

Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 24 maja 2018, 21:19

Super! Bedzie lodowisko! Kochałam to w Trójce! No i będzie coś co bardzo w Trójce lubiłam czyli ule z pszczołami! Ake nie widać igloo ani lezaków.. :86-imp: Moze w akcesoriach wyjdą? Mam nadzieje ze jeszcze wyjdzie pack z robieniem wina,,,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 24 maja 2018, 21:35

Wrzucam zbiorczo to co Mycha i Kropka podrzucały na czacie żeby nam nie przepadło
Obrazek
Obrazek
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -4-seasons

A ponad to ode mnie wycinki ze zwiastuna i podsumowanie:
s1.jpg
-w końcu z kwiatami będzie dało się zrobić coś innego niż wrzucić do pralki. Wygląda na to, że dostaniemy "warsztat" florystyczny
-powraca pszczelarsto
-huśtawki!
-baseniki ogrodowe
-TA SZKLARNIA! :hearts/heavy-black-heart: (czyli dach, przynajmniej w dwóch rodzajach) i jej zawartość: wieńce na ścianę i stojaki na doniczki - pewnie w 100% dekoracja ale i tak piękne
-nowa KARIERA - botanik / florysta
s2.jpg
s6.jpg
-Powraca ozdabianie domów, nie tylko na zimę ale również pozostałe pory roku
-święta! Boże narodzenie, święto indyka, nowy rok, wielkanoc
-choinka dostanie interakcje
-możliwość dawania prezentów
s5.jpg
s3.jpg
-maszyna do sterowania pogodą
-czary?
s4.jpg
-lodowisko oraz tor do jazdy na wrotkach
-rzucanie śnieżkami / balonami na wodę
-nowe zabawy dla dzieci: skakanie w kałuży, zabawa liśćmi i ze spryskiwaczem ogrodowym
-powraca bałwan
-odśnieżanie i grabienie liści

Dodatkowo mnogość ubrań związanych z pogodą. Płaszcze przeciwdeszczowe, kurtki zimowe, stroje kąpielowe
Garść mebli (nie za wiele widać na zwiastunie, wyczaiłam raptem komplet wypoczynkowy, stolik do kawy, nowe drzwi) druga garść dekoracji okolicznościowych
Co ciekawe, nie widzę nowej okolicy.
Będę dorzucać na bieżąco i was też zachęcam ^^

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » czwartek 24 maja 2018, 22:38

Podobają mi się ciuchy i fryzurki nowe:). No i maszyna do pogody hehehe, ekstra .Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Zatoczkę czy San Myszuno w zimowej scenerii.

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » piątek 25 maja 2018, 10:31

Szklarnia cieszy me oko ;) i jeszcze świadomość że domy wysyłane do galerii będą mogły mieć lepsze zdjecia! :21-grinning-face-star-eyes:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » piątek 25 maja 2018, 19:53



Co oznacza, że dach szklarni, jest w istocie szklanym dachem! (mam nadzieję :07-middle-fingers-crossed: ) i bęzie dostępny za darmo, dla wszystkich przy najbliższej aktualizacji

garść nowinek:
-poznamy nową rodzinę
Obrazek
cały wpis:
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... e-climates
z ciekawostek
okażemy wam rok z życia tej rodziny, przedstawiając wiele cudeniek z Dodatku, ale nie poprzestaniemy na The Sims 4 Cztery pory roku. Poznacie więcej postaci, funkcji i elementów z całego katalogu The Sims 4. Chcemy pokazać Wam, jak Cztery pory roku wzbogacają The Sims 4 i dlaczego sądzimy, że to jedno z naszych największych osiągnięć.
Twitter:

-Małe baseniki były projektowe z myślą o małych dzieciach, więc tak, będą mogły one z nich korzystać.
-Niestety potwierdzone też zostało, że nie dostaniemy nowego świata
-Nie będzie tornada w grze

to nie czary :(

własne święta?

śmierć przez zamarznięcie

Więcej informacji na pewno dostaniemy 9-11 czerwca na dużej konferencji EA gdzie wybrańcy będą mieli okazję zagrać przedpremierowo
tradycyjny test, która pora roku jesteś? (jestem jesienią choć czuje się zimą :P )
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... /question1

Dwa słowa ode mnie.
Sporo szperam, dużo się przyglądam i w całym zachwycie mam też pewne obawy. Śnieg na razie wygląda dośc płasko, jak biała trawa. Mam nadzieję, że nadadzą mu choć odrobinę faktur i jakiś zasp. Fajnie by było gdyby simy zostawiały odciski stóp lub bruzdy w śniegu.
Druga rzecz to powtarzalność animacji. Mamy simy które rzucają do siebie: balonami z wodą, błotem i śnieżkami. Te czynności są skrajnie podobne. To samo ze skakaniem dzieci w kałuży, spryskiwaczach i liściach. Jazda na łyżwach i rolkach również wygląda bardzo podobnie. Trochę sie obawiam że się rozczarujemy
Ostatnio zmieniony piątek 25 maja 2018, 20:47 przez Fredra, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 25 maja 2018, 20:13

Szklany dach i deszcz...
Jednak zaczynam się troszkę "jarać" tym dodatkiem.
Mogliby już jutro wypuścić...
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 25 maja 2018, 21:00

Dzięki za obszerne info, dodatek wygląda faktycznie smakowicie, zwóricłem uwage jak Mati i inni na te szklane daszki :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: ,ciekawie może wyglądac wiatr na ubrankach i oczywiście śnieg, ciekawe czy coś będzie się dziac z tymi kałużami, które już są w światach z podstawki od którejś aktualizacji. W Trójce jakoś średnio mi na tym zależało ale tu chyba raczej napewno się skusze :D Tak sobie myslę, że może zrobia np zamiast zimy porę deszcową z ciągłymi burzami itd w Selvadoradzie apropos tego indywidualnego przeżywania pór roku przez poszczególne "landy" :) Przyznam, że czekam niecierpliwie :cat_sad3:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 26 maja 2018, 02:31

Juz są pierwsze negatywne komentarze spostrzegawczych obserwatorów z którymi zgadzam sie absolutnie.
Ten zimowy wystrój rzeczywiście to totalna lipa
Dokładniej tutaj z fotkami..demonstrującymi tę lipę
http://forums.thesims.com/en_US/discuss ... -the-roofs
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 26 maja 2018, 06:50

Najwyraźniej ci teraźniejsi "tfurcy" poszli na łatwiznę i zerżnęli ten śnieg z istniejącego już moda, tak przynajmniej to wygląda. Uznali, że ozdoby dachu wystarczą i o wiszących sopelkach możemy zapomnieć. Tak samo jak z głębokością śniegu, w porównaniu do trójki to jest nędza, po prostu nie będzie w ogóle różnicy i śnieg wygląda jak ...namalowany. W dodatku dość marna tekstura. Jeśli chodzi o zimę to się nie popisali też tworząc padający śnieg. W trójce, a nawet w dwójce sypiący śnieg był bardzo ładny, tutaj dają jakieś latające plamki imitujące płatki śniegu. Jak się teraz bliżej przyjrzeć, to wygląda to sztucznie i mało naturalnie. Pewnie będą się tłumaczyli wymogami grafiki. Ciekawe, czy machnęli ręką i stwierdzili że ludzie i tak kupią ten dodatek czy mają takich kiepskich grafików. Po mojemu to chyba i jedno i drugie.
Co do lata, to do przewidzenia było, że nie będzie kąpieli w morzu i plażowania. Zamiast tego dają baseniki ogrodowe.
No nic, dodatek i tak kupuję bo ciągłe lato jest już po prostu nudne. Mam nadzieję, że jako całość ten dodatek wniesie i tak sporo zmian i gra będzie ciekawsza, przynajmniej przez jakiś czas :38-face-stuck-out-tongue:
Tak czy tak, czekam z prawdziwą niecierpliwością i pomimo wszystko, bardzo się cieszę :a_jumping:

Teraz pozostaje mi czekać na jeden z paru moich ulubionych trójkowych dodatków - studia :09-winking-face:

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » sobota 26 maja 2018, 12:43

Niestety chyba nie mamy co liczyć,że jakikolwiek nowy dodatek do Czw orki będzie lepszy od Trójkowych odpowiedników. EA z góry założyło że fenom The Sims jest na tyle duży,że ludzie kupią cokolwiek.
Na dodatek czekam, jestem go bardzo ciekawa. Fakt, z śniegiem to już widać że szału nie będzie ale cieszy mnie możliwość lepienia bałwana czy jazdy na łyżwach. Szkoda że nie będzie nowego światu, przydałby się jakiś typowo wakacyjny. A może doczekamy się dodatku typu Wakacje?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 26 maja 2018, 13:34

Podejrzewam, że posypią sie jeszcze akcesoria związane z porami roku więc może dojda jakies wodne slizgawki inne cuda do lata ,do lata chyba najwięcej da sie wymysleć lub narty jako główna atrakcja pakietu "ferie zimowe" czy coś takiego ;) w sumie to by nawet było fajne plus góry na które można wleźć (lub sie wczytać).
I tez tak myślę, sprzedaż ts4 jest lepsza niż zakładano mimo narzekań graczy więc wiedzą, że cokolwiek im nie wyjdzie to tylko zarobią. Przydałaby sie wreszcie jakas konkurencja, jakas podobna gra bo to by zmotywowało lepiej niż cokolwiek innego ea do dopracowywania wszystkiego na max a tak wiadomo, że i tak nie ma wyboru dla gracza więc jest ok ,coby nie wypuszczono to i tak będzie de best bo nie ma alternatywy ;) Mimo wszystko będzie ciekawie jak dla mnie ale to tak troche wygląda jak przy podstawce gry kiedy wypuścili bubla a potem łatali by gra przypominała obecna podstawke (brak piwnic, piętro mniej ,małych dziecków brak itd...). Może będzie łatka z sopelkami i kolejna ze śladami na sniegu :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 26 maja 2018, 15:01

Nowa garść ćwierkacza

Na pewno nie dostaniemy plaż :(

deszcz w dżungli <3

-Nowe żarcie i nowa stacja w radiu
-Nie będzie pingwinów x/

-spryskiwacze nie będa jedynie dekoracją
-deszcz będzie podlewał nasz ogród
-nie będzie nowej kolekcji do zebrania
-simowie nie będą alergikami
-pojawi się nowe rzeczy do zebrania (nie jestem pewna czy słowo "harvestables" tyczy się tylko roślin czy ogółu. Chyba ogółu)
-nowa śmierć: porażenie piorunem


SimGuru próbują się ratować tekstem "pamiętajcie, że nie wszystko jest pokazane na zwiastunie bla bla bla". Ktoś pod tym wpisem zapytał czy to oznacza, że jednak śnieg nie będzie płaski na co dostał odpowiedź "zdecydowanie tego nie powiedziałam". Wygląda na to że znów mamy wprowadzoną politykę "coś za coś" tylko SimGuru chyba nie bardzo wiedzą na czym zależy graczom. Nie chcemy kolejnej naklejki na ścianę czy dziwnego kostiumu gnoma. Chcemy głęboki śnieg, szyby parujące od zimna i prawdziwe odpady atmosferyczne (pojawiły się głosy, że deszcz i śnieg to tylko efekt wizualny i nie będą naprawdę padać?)
Myślę, że już tego nie poprawią. Przynajmniej nie do premiery, za mało czasu. Ma się pojawić standardowy stream przed wypuszczeniem EP oraz na przyszły tydzień planują Q&A.
Jasne, że kupię. Marzą mi się pory roku choćby po to aby czuć, że upływa czas w grze i nie jesteśmy zawieszeni w wiecznym lecie. To trochę przerażające jak o tym pomyśleć. Mimo to hype maleje z każda godziną :(

Edit 27.05.18


-bzdura ale miła. Z huśtawek będą mogli korzystać również nastolatkowie (czyli jest szansa, że młodzi dorośli i dorośli również bo mają te same animacje)


-Nie będzie syrenek :cat_sad2:
-ani horoskopów x/
-ani hoteli

Odpowiedź na pytanie czy dostaniemy simy z kategorii okultystyczne

-myślę, że jest coś z czarami na rzeczy. Nie do końca wiem w jaki sposób ale aż rzuca się w oczy gra słów "which is why I said sorta" -> ang. witch - czarownica.
-simorośle nie zostaną w żaden sposób ulepszone
-nie będzie nowych festiwali
-koszyk piknikowy widoczny na zwiastunie jest tylko dekoracją :(

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » niedziela 27 maja 2018, 19:28

Ja się bardzo cieszę na ten dodatek, w trójka miałam i świetnie sie z nim bawiłam. Jak dla mnie genialny pomysł jest to samodzielne rozmieszczanie świąt. Smuci mnie brak nowej okolica, ale przecież EA nie mogło przez tyle czasu dopracować pozostałych i nowy, no a po za tym nie widać zbyt wiele nowe mebli, dekoracji sezonowe jest bardzo dużo a jak znam siebie po pewnym czasie nie będzie mi się chciało ich wywieszać. Gdzieś mój mąż wyczytał, że żadne moc nadprzyrodzona się nie pojawią, a sim, który został trafiony piorun a potem dostał jakąś moc to tylko przeróbka. Ja osobiście bym się cieszyła z niezgodności prognozy pogoda (o ile coś takie do sprawdzenie będzie) z rzeczywistością. Rozgrywkę urozmaicił by również "Polski kimat" święta bez śniegu i śnieg na początek wiosny.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 28 maja 2018, 00:00

Świetny zbiór info, dzięki za to. Wygląda na to, że będzie coś w rodzaju pory deszcowej w Jungli (chyba byc tam takowa powinna może zamiast zimy) i ciekawi mnie to ewentualne sprzedawanie warzyw czy kariera botanika (chyba nowy stół do sprzedawania tym razem z domyślnym przeznaczeniem na marchewki i inne roślinki). SUperowo prezentowac sie moga przezroczyste dachy w aktualce (oby dali ją jak najszybciej)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 31 maja 2018, 13:59

Przeklejam bo się walnęłam :P

Nie wiem na ile śledzicie przecieki na własną rękę, ale to wydaje się być dość rozczarowujące




To wygląda na potwierdzenie słuszności obaw, o śnieg w czterech porach roku x/ SimGuru odpowiedzieli też na kilka pytań związanych ze śniegiem i część osób po odpowiedziach może się jeszcze łudzić ale głębokiego śniegu nie będzie. Odciski stóp na śniegu to namalowane plamy, które pojawiają się za simami a zanurzone w śniegu kostki to złudzenie optyczne :( Jestem rozczarowana, że skupili się na ciepłych porach roku, podczas gdy tego mamy przesyt grając od czterech lat w krainie wiecznego lata. Tak bardzo czekałam na śnieżyce :cat_sad2:

To jeszcze garść info dodatkowo:

W grze pojawi się termostat. Myślę,że to fajny pomysł. W końcu nie tylko temperatura na zewnątrz będzie miała znaczenie :a_uuu: Jeśli dobrze zrozumiałam, to simy będą mogły też umrzeć z przegrzania, więc dostaniemy przynajmniej trzy nowe rodzaje uśmiercenia sima (zamarznięcie, przegrzanie i uderzenia pioruna). Nie jestem fanką zabijania ludzików ale fakt, e mogą mi zejść z przyczyn/powodów zawsze dodaje miły "dreszczyk". Termostat będzie też wpływał na rachunki.
Więcej można poczytać tu:
https://simsvip.com/2018/05/29/communit ... 4-seasons/
Podoba mi się ten fragment:
Make a cheating boyfriend sweat it out, make a family want to huddle together to survive the cold. Ah, so many trolling possibilities. It’s hard to choose just one.
Rodzinka tuląca się do siebie z zimna brzmi super uroczo! ♥

3 część Q&A z sim guru: https://simsvip.com/2018/05/30/sims-4-s ... qa-part-3/
W skrócie:
-Toddlersy dostaną stroje kąpielowe
-Ubrania będą się dzielić na ciepłe i lekkie - i ta opcja bardzo mnie ciekawi. Odczuwanie temperatury to bardzo subiektywna sprawa. Mi jest za ciepło przy dwudziestu stopniach, czuje się doskonale przy zerze za oknem podczas gdy moja mama już zamarza ^^
*jeśli posiadasz akcesoria Wielkie Pranie i suszysz ubrania na sznurku to deszcz znów je zmoczy
*zwierzaki będą reagować na pogodę. Niektóre z nich będą czerpać przyjemność z zabawy w deszczu inne będą natychmiast uciekać do domu.
Jestem jedną z tych osób, która bardzo lubi kiedy dodatki na siebie wpływają. (Wpływają, a nie są DLC do innych :D )

-będzie możliwość wybrania ulubionej pory roku naszego sima
-raczej nie będzie wiatraków sufitowych x/

Q&A częśc 4: https://simsvip.com/2018/05/30/sims-4-s ... qa-part-4/

*Odpowiedzialność pociech wzrośnie jeśli będą odśnieżać lub grabić liście / dla posiadaczy Być Rodzicem
-okna zimą będą pokrywać się szronem ♥
-dostaniemy kanał z prognozą pogody ♥
-simowie nie będa się opalać :(
-pory roku mają przechodzić w siebie stopniowo i podobno jest to zrobione bardzo ładnie. Drzewa mają powoli zrzucać liście i zmieniać kolor


15 czerwca będzie Live stream z pokazem nowego dodatku
Ostatnio zmieniony czwartek 31 maja 2018, 14:46 przez Fredra, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » czwartek 31 maja 2018, 14:09

Aye, wczoraj na dotsim niezła burza się przez to zrobiła. Moim zdaniem takie tłumaczenie się "chcieliśmy ale nie daliśmy rady" to nic innego jak "dup nam się ruszyć nie chce, a ludzie i tak kupią więc po co się męczyć? Gotowi pomyśleć, że my tu robimy coś dla nich". Chociaż moja decyzja o tym, by decyzję o tym kiedy (i czy na promocji czy nie) kupić dodatek nie uległa zmianie. Znaczy, sensowniej: podejmę ją po obejrzeniu first looków.

Awatar użytkownika
Sławek
Asystent
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 10 maja 2018, 19:40

Post autor: Sławek » czwartek 31 maja 2018, 17:23

Wszystko piękne, ale jak simowie nie będą mogli się opalać, to już jest wielka lipa :14-thumbs-down: . Mimo tego braku, warte zakupu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”