Zabójczo małe i tanie domki

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Zabójczo małe i tanie domki

Post autor: Mattoowy » sobota 30 maja 2020, 15:21

Witam!!! W końcu przełamałem swoje niechciejstwo forumowe i pokażę swoje ostatnie wypociny. :D
Tutaj będą startery, których mi ostatnio przybyło. Zacznę od domku na kołach, zbudowanego z DEBUG-ów i akcesorii Kompaktowe wnętrza, czy jakoś tak. Domek ma 30 z 32 kratek, wiec jest bardzo malutki i ciaśniutki a do tego jeszcze po skosie. Z tyłu jest basen z funkcją łowienia ryb. Wszystko jest oczywiście funkcjonalne i bez kodu MOO, tylko rozkładane łóżko jest na Alcie. :09-winking-face: Być może dlatego dostaje informacje, że owe łóżko zabija Simów. :03-face-with-tears-of-joy: Nie wypłacam, zasiłków pogrzebowych, proszę z tym do EA się zgłaszać :66-grinning-face-one-large-one-small-eye:

Tiny starter on Wheels
Link: https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... 331C484446

Tiny 1.png
Tiny 7.png
Tiny 3.png
Tiny 4.png
Tiny 5.png
Tiny 6.png
Tiny 2.png

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 30 maja 2020, 23:46

Wpadłeś na genialny pomysł z wybudowaniem takiego mini domku na kołach. :cat_yes:
Cała parcela wygląda uroczo i radośnie, a pomieszczenia choć ciaśniutkie są funkcjonalne i ślicznie urządzone.
Chyba kupię te akcesoria, bo mebelki są bardzo ładne, no i nie mam łóżka czyhającego na życie mojego sima. :03-face-with-tears-of-joy:
Super projekt! :a_bravo:

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » niedziela 31 maja 2020, 08:22

Wow! Śliczny malusi domek,a parcela fajnie zagospodarowana. Czekam aż pokażesz kolejne swoje startery,narobiłeś apetytu na jeszcze :)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 31 maja 2020, 09:24

Rewelacja! Domek jest śliczny, a w ogóle, to wpadłeś na fantastyczny sposób, żeby wykorzystać te piękne mebelki. One idealnie się nadają do tego typu mini-domków. Świetny projekt i wykonanie :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 31 maja 2020, 10:51

Sliczy domek na kólkach :)
Wnetrze malusie ale kolorystycznie spójne i a idealnie urzadzone - nawet para simów moze tu mieszkać. Kazdy sim ktory chce pozbuc sie zony powinien to kupic i zachecic małzonke by tego łózka uzyła, Z rozlozonego lozka wdowiec moze bezpiecznie potem korzystać. (o ile nie złoży go ponownie) a wiedząc ze kazda nowa zona wniesiesie posiadaczowi tego łóżka 20 tysiecy dolarow w posagu mozna w pół roku zostac milionerem. Nie wspominając o tym jak ładnie te nagrobki ozdobią nam parcelę.
Basenik wielofunkcyjny wsrod kwiecia i zieleni jest super! . Plywanie miedzy rybkami o ile to nie są piranie jest bardzo Eco i powinno byc popierane, Zakladam ze rybki tez włozyles do tego basenu :) To fajnie wyglada kiesy sim sobie pływa wsrod skaczacych rybek.
Sliczna i kreatywna jak zawsze u ciebie praca :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 cze 2020, 14:24

Łóżko, które zabija simów :O no muszę to zobaczyć, chyba już pobrałem ale nie sprawdzałem jak to działa, pora najwyższa :D
Po mistrzowsku zagospodarowałeś przestrzeń wewnątrz i świetny jest tez pomysł na bryłę :) Mega idea jak mawiają za oceanem i wykonanie także.
Należysz do tych simowych architektów, którzy potrafia pokazać zupełnie nowatorskie sposoby na wykorzystanie zawartości gry (tu np nie rozkminiam jak zrobiłeś podwozie, rozkminię pewnie dopiero w grze). Reasumując, wielkie :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » środa 03 cze 2020, 00:44

@Ktosik @Karo_Min @Kropka @kreatora @SimDels Dziękuję za pozytywne komentarze kochani :hearts/heavy-black-heart:
Było zabójcze łóżko, a teraz będą zabójczo tanie startery. Zobaczyłem jak Youtuberzy wysyłają do galerii takie wyzwania under 5 i 10k, pomyślałem więc, że tez wyślę - tak dla sprawdzenia swoich możliwości. Jak wyszło i czy się podoba, to sami ocenicie. :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Pokażę razem 3 startery, wszystkie zrobione tylko z grą podstawową, jeden w cenie poniżej 5k i 2 poniżej 10k. Każdy ma numer domu wskazujący dokładną cenę.

31.05.2020_19-28-13.png

Under 5k Modern Base Game
Link: https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... 5C231BF121
U5k 1.png
U5k 2.png
U5k 3.png
U5k 4.png
U5k 5.png
Under 10k Luxe Base Game
Link: https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... 829C00F4D6
U10k Luxe 1.png
U10k Luxe 2.png
U10k Luxe 3.png
U10k Luxe 4.png
U10k Luxe 5.png
U10k Luxe 6.png
U10k Luxe 7.png
U10k Luxe 8.png
U10k Luxe 9.png
U10k Luxe 10.png
Under 10k Family Base Game
Link: https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... 559CE0EF19
U10k Family 1.png
U10k Family 2.png
U10k Family 3.png
U10k Family 4.png
U10k Family 5.png
U10k family 6.png
U10k Family 7.png
U10k Family 8.png
Dziękuję za uwagę i przepraszam za kiepskie umiejętności fotograficzne. :14-face-throwing-a-kiss:
Jeszcze jedno! W którymś z tych domów zgubiłem plik Simoleonów, jakby ktoś znalazł to bym prosił o zwrot :a_grin2:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 03 cze 2020, 02:08

Budowanie takich maleństw i tak tanich a przy tym pełnych ciekawych detali i w bryle i wewnątrz to jak dla mnie naprawdę wyczyn i sztuka pewnego rodzaju. Podziwiam pomysłowość, która nadaje tym domkom świetny wygląd i funkcjonalność w cenie startera :a_bravo:
Pomieszczenia równiez są super, mega przyjemne saloniki także kolorystycznie.
Fajnym pomysłem sa obrazy imitujące szafki i półki choć nie bardzo dają mi odpowiedż na pytanie JAK?!
Z numeracją dzielnica wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Tak sobie pomyślałem, że gdyby nie uporczywe utrudnianie malowania obrazów jako nie CC w ostatnim czasie to można by się pokusić także o jakieś tablice z nazwami ulic.
Brawo Mati i czekam na kolejne cuda :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 03 cze 2020, 07:45

Jestem oczarowana tymi domkami :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Są po prostu śliczne :hearts/heavy-black-heart: Fantastyczne i bardzo pomysłowe bryły, piękne kolory elewacji i świetne, pełne drobiazgów i pięknych obrazków wnętrza. Za niewielka kasę, stworzyłeś coś niesamowitego. Wspaniale wyglądają stojąc w szeregu jeden obok drugiego i tylko tak można je ustawić u siebie w grze. One muszą być razem. Gratuluję pomysłu, wyobraźni i doskonałej pracy :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 03 cze 2020, 08:12

Jeśli miałaby jednym słowem określić Twoje projekty to słowo "zabójcze" jest słowem kluczowym ( i nie chodzi tu wcale o wielkość).
Pierwszy z przedstawionych domków skojarzył mi się z wozem Drzymały, o którym kiedyś uczyłam się na historii.To taka nasza polska wersja kampera :) ,dzięki któremu jego lokator nie jest przypisany do miejsca, tylko może dowolnie się przemieszczać.

Hasło, które przyświeca miłośnikom mini domków to: mniej znaczy więcej – zwłaszcza, że możne oznaczać również lepiej. Powodowani niechęcią do gromadzenia zbędnych przedmiotów, chcą rozwijać siebie a nie to, czym się otaczają, dlatego cenią sobie wolność, możliwość podróżowania i decydowania.
Mieszkania i domy wiążą ich z jednym miejscem, a nie każdy lubi być przywiązany niczym pies do budy. Te właśnie marzenia i wiele innych, spełnia: mały domek!
Najczęściej wybierana wersja to domek na kółkach, ale zdarzają się też domy w kontenerze i chatki na plaży. Ponieważ są naprawdę małe, muszą być super funkcjonalne. Każdy przedmiot musi mieć co najmniej kilka zastosowań by miał prawo „wjazdu” do mini domku.
Dzięki wyobraźni, chęciom i uporowi - kilkanaście metrów kwadratowych może zmienić się w przytulny i wygodny domek, z werandą, balkonem lub nawet z ogrodem na dachu.

Wszystkie wymogi, o których tu wspomniałam w pełni spełniają proponowane przez Ciebie domki. Są przytulne, radosne, pomysłowe i co najważniejsze na kieszeń każdego niezamożnego klienta. Uwielbiałam spacerować po takich dzielnicach w realu, a tym bardziej w grze :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 06 cze 2020, 22:44

Patrząc na te domki od razu buzia się uśmiecha, bo są zabójczo pomysłowe i zabójczo tanie. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Wszystkie startery są cudne i świetnie wyposażone, aż trudno uwierzyć, że tak mało kosztują. Fajny pomysł z numeracją oznaczającą cenę.
Uśmiecham się również dlatego, bo przypomniała mi się rozmowa z Elą @kreatora na Origin, gdy wysłałam swój starter.
Ela zapytała żartobliwie - "Ścigasz się z Mattem kto tańszy starter postawi ? XD ", a ja odpowiedziałam - "Jego domku za 5K nikt nie przebije."- i to jest najprawdziwsza prawda. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Mam nadzieję, że Ela mnie nie usiecze za przytoczenie tej rozmowy. XD
Matt, nie od dziś podziwiam, twoje parce i nietuzinkowe pomysły, zawsze mnie czymś zaskakujesz. :cat_yes:
Fantastyczne projekty. :a_bravo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowatorskie pomysły Matta”