Biuro projektów

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Biuro projektów

Post autor: Katel » wtorek 12 cze 2018, 17:45

Kocham forumowe wyzwania, więc oczywiście nie mogłam się oprzeć i popełniłam :a_grin3: "Biuro projektów". Popełniłam, obfociłam troszeczkę, teraz się chwalę...
biuro (1).jpg
biuro (2).jpg
biuro (3).jpg
biuro (4).jpg
biuro (5).jpg
biuro (6).jpg
biuro (7).jpg
biuro (8).jpg
biuro (9).jpg
biuro (10).jpg
biuro (11).jpg
biuro (12).jpg
biuro (13).jpg
biuro (14).jpg
biuro (15).jpg
biuro (16).jpg
biuro (17).jpg
biuro (18).jpg
biuro (19).jpg



Na moje szczęście odkryłam na forum temacik pouczający jak wstawić fotki bez korzystania z zewnętrznego hostingu. Życie mi uratował, bo jakbym miała za każdym razem przy wstawianiu czegoś ładować to wpierw do hostingu, to bym się chyba zapłakała.
Biuro budowałam w Newcrest, ale potem chciałam obfocić w ładniejszej okolicy i przyznam się szczerze, że miałam spory problem ze znalezieniem odpowiedniej parcelki. Tam gdzie chciałam, okazało się, że "ustawienie" budynku na działce nie bardzo współgra z tym, jak się on potem pakuje do galerii. Ostatecznie biuro wylądowało w Zatoczce, gdzie nie prezentuje się wprawdzie tak jak mi się marzyło, ale jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 12 cze 2018, 22:39

Zaczne małym offtopikiem coby nie zapomnieć; w temacie o modach znajdziesz znakomity Ui - modzik za pomoca którego klikając w trybie życia na czas w grze będziesz mogła ustawić sobie dowolną godzine i tym samym oświetlenie ja korzystam z tego teraz nałogowo i dzięki temu niemal każda parcela w grze ma dla mnie sens w kontekście galerii :)
Sam projekt bardzo ciekawy, zielony dach kojarzy mi się z nowoczesnymi pomysłami, trendem łaczenia architetury z naturą i zielenią w którą wtapia się budynek. Od razu rzuca się w oczy kopuła co mi się odrobine kojarzy z jakimś nawiązaniem do dziejów architektury itp. z podkresleniem że o architekture chodzi na swój sposób.
Wewnątrz ciekawie wygląda wysokie pomieszczenie ze ścianką i pokój wspólny gdzie zapewne nie jeden architekt wspólnej burzy mózgów doświadczy :) najbardzie podoba mi się pokój chyba zajęty przez awka katel :) Nie wiem czy przypadkiem nie zabrakło gdzieś kawałka sufitu bo jest chyba takie światło wewnątrz jak wtedy kiedy jest "dziura" w ścianie lub suficie czyli takie oświetlenie jak zewnętrzne ale może tylko tak mi się wydaje po fociszach. Kuchnia totalnie wypasiona ,fajnie działasz z półściankami i na fotku z kuchnią w tle też widać tą ścianę w wysokim holu (?) co mnie bardzo zaintrygowało musze wreszcie obejrzeć Twoje biuro w grze min by uchwycić jak to całościowo wygląda.
Ciekawy pomysł także z powiększonymi lampami. Bardzo ciekawy projekt z bryły i wnętrz zwłaszcza to pomieszczenie z wysoka chyba 2 poziomową półścianką.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 13 cze 2018, 11:59

Chociaż sama nie mam zacięcia architektonicznego ... za to lubię oglądać prace innych graczy.
Spodobała mi się oryginalna bryła biura z dużą ilością przeszkleń zarówno w elewacji jak i na dachu oraz wkomponowany w środek parceli ogródeczek.
Dodatkowym walorem jest ciepła kolorystyka i dbałość o takie detale jak przestronność wnętrz. Zarówno biuro pani architekt jak i wspólny pokój pozostałych architektów emanują dobrą energią i są najlepszą gwarancją twórczych projektów.
Projekt jak dla mnie bez zarzutu :)

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 28 cze 2018, 16:52

@SimDels dzięki za drogowskaz do moda. Chociaż ja się trochę boję używać ich, żeby mi na moim starociu gry coś nie wysypało, ale niewykluczam, że na taki drobiazg się skuszę :22-thinking-face:

@bobas52 ze mnie też architekt jak nie powiem co, ale budowanie i urządznie w simsach sprawia mi frajdę, więc się bawię, a co mi tam :03-face-with-tears-of-joy:

Dziękuję kochani z odwiedzinki i ciepłe słowa :hearts/sparkling-heart:
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 11 lip 2018, 22:22

Świetny projekt, wczoraj go zwiedziłam w grze i bardzo mi się spodobał pomysł umieszczenia biura architektów w parterowym budynku. Na dodatek fajnie rozplanowałaś całą przestrzeń, jakby na bazie "koła", łącząc ze sobą wszystkie pomieszczenia, co sprawia, że swobodnie można się tam poruszać i obiekt jest bardzo grywalny. Ja go też ustawiłam w Zatoczce i bardzo ładnie się tam prezentuje. Lamy witające potencjalnych klientów, są ciekawym a zarazem zabawnym elementem wystroju. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Z wnętrz najbardziej spodobał mi się gabinet szefa XD, zakątek relaksacyjny z aneksem kuchennym, i fantastyczne patio z grillem, będące jakby sercem tego budynku. :hearts/heavy-black-heart:
Katel patio wewn.jpg
Super projekt :a_bravo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac budowy Katel”