Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Tablica codzienna

Post autor: Ktosik » poniedziałek 09 wrz 2019, 01:37

matt.jpg

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 09 wrz 2019, 11:34

Ależ dużo tych wrześniowych solenizantów :D @Mattoowy Wszystkiego najlepszego!

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » poniedziałek 09 wrz 2019, 23:03

Dziękuję za życzenia kochani, jest mi bardzo, bardzo miło :18-white-smiling-face: Dawno nie zaglądałem, zaskoczyliście mnie :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » czwartek 12 wrz 2019, 07:42

@Ktosik I kolejna wrześniowa panna! Wszystkiego najlepszego Gabi! Spełnienia marzeń! Sto lat!
A jutro mój młodszy kończy roczek :)
Załączniki
Ktosik.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3501
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 12 wrz 2019, 13:36

Gabisiu kochana! Wszystkiego najlepszego - radości szczęścia moc! I złotóweczek woreczek - daj boże! Co ja gadam - - stóweczek!
Żeby ci na Simy nigdy nie zabrakło kwitków jak Eli, i żeby ci się długo jeszcze dobrze grało z nami!
I żebyś była szczęśliwa!
tort.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 12 wrz 2019, 13:57

Kochana Gabi :hearts/heavy-black-heart:

Zdrowia i jeszcze raz zdrowia - dla Ciebie, Twoich bliskich (oraz dla twojego komputera) :hearts/heavy-black-heart:
Obyś jak najwiecej czasu mogła poświęcić ulubionym rozrywkom, a nie nudnym obowiązkom. :hearts/heavy-black-heart:
Ja wiem ze gotowanie jest niezbedne i niestety wymagane ale domownicy moga czasem przeżyc z dostarczonym im (wystarczająco duzym) kubełkiem z Kentucky Chicken o ile masz takowy w poblizu. Mac Donalda nalezy omijac z daleka ale Kentucky Chicken jest OK i bardzo dobry w wypadku niespodziewanych gosci.
Oby zawsze Ci przyświecalo sloneczko i dopisywał dobry humor i obyś wciaz odnajdowała radość przy tworzeniu swoich pieknych domów i slicznych simów.
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 12 wrz 2019, 15:15

200 lat Gabi ! <3 Wszystkiego co najlepsze! :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 12 wrz 2019, 20:56

Kochana Gabuniu

:hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

plakaty-walentynki-ramki-tlo-drewna.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 12 wrz 2019, 22:54

Kochani, serdecznie dziękuję za cudowne życzenia. :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Wygląda na to, że na Simtopii jestem rówieśnicą syna od Karo, haha :03S-face-with-tears-of-joy: Uściskaj jutro tego maluszka :01-grinning-face: W realu już kilkadziesiąt razy obchodziłam ten roczek. XD Pozdrawiam i posyłam buziaki :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 12 wrz 2019, 23:24

Gabi! Jeszcze zdążę dopisać, ze życzę spełnieni marzeń, świetnych dodatków, promocji za półdarmo, sukcesów na polu budowlanym i tego, czego sobie zapragniesz także w realnym życiu! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3501
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 13 wrz 2019, 12:51

@DreamSky - no i nadejszła pora na życzenia dla Ciebie!
Wszystkiego naj naj naj, marzenia niech się spełniają, zdrówko niech kwitnie, a szczęście samo uśmiecha! Sto lat!

urr.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 15 wrz 2019, 12:30

@Aericia - dziękuję pięknie za życzenia. :hearts/heavy-black-heart:

Pozdrawiam forumowiczów i życzę Wam miłej niedzieli. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3501
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 16 wrz 2019, 14:55

Dzisiaj 94 urodziny obchodziłby B.B.King... Uwielbiam go przede wszystkim za tę piosenkę



Wszystkiego najlepszego, Ben! Gdzieś tam...

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 17 wrz 2019, 19:08

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam :)
Spóźnione ale serdeczne życzenia dla wrześniowych solenizantów przesyła Paweł.
Nareszcie jestem w Polskim domu,teraz pora uzupełnić kolekcję gry i uruchomić simy bo troszku mi się za nimi stęskniło.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3501
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 19 wrz 2019, 19:10

Witaj @Pablo - i jak tam wrażenia po sezonie? Opłacił się ten wyjazd? Mocno się dał we znaki? W sensie - czy było lżej niż poprzednio? Masz już jakieś doświadczenie w końcu... No i napisz szybciutko, co z twoją sunią.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1798
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 20 wrz 2019, 09:12

Składam bardzo spóźnione nie mniej szczere życzenia dla wszystkich wrześniowych solenizantów :hearts/heavy-black-heart: niech Was nigdy nie opuszcza pogoda ducha a kłopoty i problemy omijają dużym łukiem.
1391609845689.png
Witam po dłuższej przerwie wszystkich magów, czarodziei , czarownice ups. czarodziejki i ... niech magia będzie z Wami a cudowne moce rosną niczym grzyby po deszczu. Dobrej zabawy i pogodnego weekendu. Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3501
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 21 wrz 2019, 00:08

Witaj Bobinko, wychynięta z odmętów netu! Grajże z nami wreszcie!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 21 wrz 2019, 10:17

Alu tegoroczny wyjazd dał mi się we znaki i to mocno,gdyż miałem więcej obowiązków jako doświadczony pracownik niż w zeszłym roku jako nowy. Zarobki za to niższe niż wcześniej :(
Nie wiem jakimi kryteriami kieruje się pracodawca,chyba nowy zarabia więcej aby go zachęcić do ponownej współpracy niż ten który już jest zwerbowany i pewnikiem co roku będzie przyjeżdżał.
Z moją sunią wszystko dobrze,czuje się lepiej i odrobiła już straty wagowe po porodzie. Ze mną do Polski wróciło 6 szczeniąt które mają już nowych opiekunów i domy,pozostałe szczeniaki zostały uśpione przez weterynarza jeszcze tam w Grecji (oczywiście gdy były ślepe).
Maluchy przy posiłku.jpg
Ta banda maluchów wróciła ze mną do Polski :)

PS. Czy jest możliwość zmiany hasła na forum? Bo ta losowa opcja mnie trochę drażni i często jej nie pamiętam.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3501
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 22 wrz 2019, 17:58

No pewnie, że jest. Musisz wejść w swoje ustawienia i tam zmienić. Ale na kartce zapisz sobie to losowe którym się logowałeś, bo zmiana wymaga potwierdzenia. Ja loguję się swoim stałym hasłem.
To świetnie, że poradziłeś sobie z dzieciaczkami suni. Fajnie, że znalazły dom, wierzę w to choćby na podstawie tego, że przywiozłeś te szczeniątka. To na pewno wymagało od ciebie sporo zachodu. Ale teraz następny krok to sterylizacja suni, żeby nie dopuścić do niekontrolowanego rozmnażania. Nie będziesz w stanie jej upilnować, bo zarówno samce jak i suczki są bardzo sprytne w tej kwestii. Obserwowałam zaloty jamnika do olbrzymiej suki - sznaucera olbrzymiego. Myślę sobie z rozbawieniem - kudy temu chłystkowi do takiej wielkiej samicy - toż nie doskoczy! Wyobraź sobie - doskoczył, bo sznaucerka... położyła się! I mina mi zrzedła!

Co do pracy - masz rację ale w części... Doświadczeni pracownicy są w cenie i na pewno zapłaciliby ci godziwiej, ale warunki pracy i płacy w Grecji bardzo się pogorszyły. Grecja - jak pamiętasz choćby z afery z długami tego kraju - jest na skraju załamania gospodarczego.

Ale to wszystko za tobą. Mam nadzieję, że finansowo się podreperowałeś. Bardzo się cieszę z tego. I pamiętaj - masz jeszcze oszczędności na pewno na tę sterylizację nie poskąpisz. Oszczędzisz suni bólu i sobie kłopotów. Nie tak łatwo znaleźć dom kundelkowi. A nawet i rasowemu pieskowi, gdy nowy dom jest szukany rozpaczliwie i na siłę. U mojego weterynarza bardzo długo wisiało ogłoszenie - oddam trzyletniego jack russel terriera w dobre ręce. A to jest bardzo ładny piesek (tej rasy piesek był pierwowzorem dla słynnego Reksia z kreskówki).

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 23 wrz 2019, 10:31

Dzięki Alu za podpowiedź ze zmianą hasła :)
Czy też już testowałaś nowy pakiet do gry: KRAINA MAGII ? Ja właśnie go testuję,ale muszę często wychodzić z gry aby ją oczyścić bo inaczej zawiesza się laptop.Ponoć ostatnia aktualizacja gry + pakiet za mocno obciąża procesor. Nawet zostało to zgłoszone do Microsoftu i mają wydać w najbliższym czasie aktualizację systemu Windows 10 jaki mam na laptopie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”