Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tablica codzienna

Post autor: Gosik » sobota 23 cze 2018, 21:14

Zdrówka, ja też godzine temu skończyłam prace a teraz siedze z mężem w szpitalu. Noga i ręka w gipsie + jeszcze kilka opreacji na noge (w trzech miejscach z przemieszczenie kość)

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » sobota 23 cze 2018, 21:46

Srdečně Vás všechny zdravím a přeji hezký víkend :14-face-throwing-a-kiss: :a_drink:
Kati přeji brzké uzdravení :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 24 cze 2018, 01:51

Trzymaj sie Gosiu :hearts/green-heart: Niestety to troche potrwa nim Twój mąż wyzdrowieje..
Uściski Niki - Tobie i Wszystim tez miłego weekendu' :hearts/growing-heart:
A ja wreszcie dotarłam do panelu budowania i jestem zachwycona tymu szklanymi dachami , Nareszcie mozna robić poddawsza ktore widać w całosci XD Do tej pory mozna bylo cos urzadzic na poddaszu ale simem tam byl widoczny tylko przy opuszczonych scianach, No i tak jak myslalam mozna bedzie zrobic modern w wypukłą przeszklona scianą . I ta przestrzen wewnatrz dachy jest nareszcie uzytkowa! Hurra!
Takie ćwiczenia sobie robiłam ale domu z tego raczej nie bedzie , prymitywna bryła ,,, :cat_mwaha:
24.06.2018_01-22-28.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 24 cze 2018, 11:04

Z góry pragnę przeprosić wszystkich za opóźnienia w komentarzach. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że kompozycje kwiatowe pochłonęły mnie bez reszty :09-winking-face:
Chyba zostanę florystką ... tzn.mój męski odpowiednik poczuł zapach kwiatów :03S-face-with-tears-of-joy: i szaleje.
Może mu to przejdzie ... albo po prostu się znudzi :09-winking-face:
Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 24 cze 2018, 11:53

No daj mu sie pobawić tymi kwiatami Bobi :D Daszki rzeczywiście debeściarskie tez się bawie w sumie chyba nawet bardziej niz pogodą a florystyke może wykorzystasz w kolejnym komiksie :)
Dużo zdrowia Elu dla Twojej połówki <3 Okrągłe daszki w takim wydaniu wyglądają dużo fajniej, bawiłem się troche w budowę szklarni by sprawdzić zachowanie roślin pod dachem w przyszłości ale teraz zbyt dużo rzeczy chce zobaczyc by ta budowe dokończyć więc "pogrywam" jak nigdy choć w sumie i tak malutko bo czasu na to z reguły brak.
Oj i Gosik w szpitalu :S Zdrowia i szybkiego powrotku do domu! Pechowe cuś to lato ale u mnie przynajmniej wreszcie KROPI deszcz (może zlituja sie niebiosa i pokropi mocniej choćby godzinkę bo w moim miście pada z reguły dopiero wtedy kiedy już pada w całym kraju) :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » niedziela 24 cze 2018, 12:31

Ja to w szpitalu większość tygodnia spędzam😂 Aż mi się sytuacja przypomniała jak o mało mamę o zawał nie przyprawiła. Szłam do kierownika szpitalu z papierami i mama która przyjechałamdo Polski napisała do mnie gdzie jestem ja na to spiesząc się zamiast w pracy odpisałam "w szpitalu". Jeśli mówię że idę do pracy częściej używam słowa szpital ale zapomniałam że nigdy nie mówiłam tak przy mojej mamie. Co do dach to jak dla mnie to jedna z lepsze aktualizacje (jak narazie nie widzę nic co popsuli😂) co prawda moja kreatywność pozwala mi go używać tylko do szklarnie czy taras ale Wy napewno coś wymyślicie pięknego. Jakby jeszcze dodali to że jeśli dom jest na podwyższenie to wszystkie inne budynki na parcela mogą być bez to bym była jeszcze bardziej zadowolona. Miłej niedzieli wszystkim 💕

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 27 cze 2018, 12:45

Zanim właczycie po raz pierwszy gre po aktualiazacji lub nowym dodatku to przedtem wedlug tego screenu co nizej wywalcie to co jest zaciemnione na nim.
Przepis jest autorstwa EA ze stron Help ale jakos nie jest ogolnie znany bo jest dla tych co uzywają modów - nie CC ale modów, wiec zrozumiale ze EA nie reklamujaca modów zycia graczom nie zamierza ułatwiać XD
y2y4z679f08h.jpg
Oprocz tego zanim wlozycie zaktualizowane mody uruchomcie gre czystą bez mods - wystarczy na trzy minuty . Zapiszcie , wyjdzcie z gry i dopiero wtedy wkladajcie mody i wlaczcie ich dzialanie w opcjach gry
Zawsze tego przestrzegalam ale tak mi sie spiedzylo do nowego dodatku ze tym razem to zlekcewazyłam. No i zostałam ukarana zbugowaniem tego sima w rodzinie, który byl aktywnym simem przy starym zapisie i na którym gra mi sie włączyła.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 27 cze 2018, 22:37

Hejka :)
Serdecznie wszystkich pozdrawiam, a chorującym życzę dużo zdrówka :hearts/heavy-black-heart:
Zrobiłam sobie mały odwyk od simsów, bo miałam przesyt tej gierki. Kupiłam nowy dodatek z porami roku i pewnie wrócę do zabawy, choć nie wiem na jak długo. No. zobaczymy :03-face-with-tears-of-joy:
Tak jak pisała Ela, cały czas jestem z Wami duchem i zaglądam tu czasem po tajniacku. :12-smiling-face-sunglasses:
Może się w końcu rozkręcę, i będę bardziej aktywna. Na razie życzę Wam super zabawy i i udanego tygodnia :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » czwartek 28 cze 2018, 09:57

@Ktosik przerwa ważna! Ja mam właśnie przerwę od wiedźmina i dragon age :D Za to przytulam się do Simsów trójki, która o dziwo śmiga mi całkiem nieźle!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 28 cze 2018, 11:26

Ja jestem ciągle rozerwany między ciapongami i simsami :D Ostatnio przez śniegi i deszcze przewazyło na simsy ale jak się tną to myśle o ciapongach :D Ostatnia aktualka chyba niczego mi nie naprawiła niestety także grać się niby da u mnie ale jak chce pobudować to coś mnie trafia... :S Dzięki za poradnik Elu szczwane to EA pod każdym względem więc miło, że gdziekolwiek przyznali, że żadnych modów i ceceków wyjmowac nie trzeba tylko co inszego zrobić ewentualnie (bo i faktycznie od początku pachniało to tym, że eaowcy staną na głowie by gracze nie używali niczego spoza ich gry mimo ułatwienia w formie sposobu dodawania rekolorów ,modów itd - no i udało się, w 4 w sumie mało kto używa ceceków statystycznie (chyba).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 28 cze 2018, 13:17

@SimDels
Ta aktualka ostatnia z 26 miała własnie poprawic te malowanie ścian,
http://thesimsforum.pl/viewtopic.php?f= ... dff4#p2072
Czyzby u Ciebie nie zadziałała?
Od wczoraj - czyli od 27 - nie powinieneś z tym mieć problemów.
PS @Ktosik
Strasznie sie cieszę, ze sie ujawniłas choc na chwilę :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 01 lip 2018, 18:29

Uwaga!
Jeśli ktoś korzysta z moda "Triplis--QuitOrJoinSchool--ChildTeen--V1-5" to w bardzo określonych warunkach powoduje on błąd gry, podobny do tego który powodował po aktualizacji MCC. Wyrzuca do wyboru mapy i dupa blada. Jest to mod na możliwość porzucenia szkoły przez dzieci i nastolatków. U mnie występuje kiedy wyślę SMS do znajomego a ten w odpowiedzi zaprosi mojego sima na parcele publiczną.
błąd.jpg
Niby na liście simsvip był on oznaczony jako niekompatybilny ale do tej pory działał. Problem ewidentnie występuje w dni świąteczne z oznaczeniem "wolne od szkoły"
Może to komuś oszczędzi przeszukiwania swojego folderu z modami w poszukiwaniu winowajcy, tak jak łajzowato robiłam to ja ^^

Od razu pytanie, czy zna ktoś inny mod/czy mcc ma tę opcję aby nastolatkowie mogli porzucić szkołę?

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 02 lip 2018, 23:25

Jesli sie nie mylę MCC ma ta opcje tez. Gdzies ja widziałam na pewno , ale poniewaz nigdy nie była mi potrzebna więc jej nie wykorzystywałam i nie pamietam gdzie sie znajduje . Najpredzej gdzies przy dzieciach ale moze być nawet na simie aktywnym ustawiana. .
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 02 lip 2018, 23:34

MCCC tez ma tę funkcję choć nigdy jej nie stosowałam. To bedzie w którejś z pierwszych zakładek menu z komputera Sima - przepraszam, nie sprawdze bo chwilowo nie mam MC - strasznie mi spowalniał grę. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » niedziela 08 lip 2018, 22:01

Hejo hejka! Tak wiem, tu na forum mnie nie było już dość dawno i przepraszam i tak się mało udzielam, więc nie ma wielkiej różnicy :cat_mwaha: :cat_mwaha:
Po prostu za dużo spraw i jeszcze to może być ich nie koniec a zaraz czeka mnie wyjazd! Jestem jeszcze takim dzieckiem a mówię jak by to było coś poważnego! :a_teat: Już załagadzam sytuację - problemy nastolatki, takie wiecie emocjonalne i głupoty ale jednak problemy! :66-grinning-face-one-large-one-small-eye: :04-rolling-on-the-floor-laughing:
W każdym bądź razie trochę więcej udzielam się na tym pierwszym forum, nie wiem, mam jeszcze do niego sentyment a ty troszku rzadziej ale postaram się to zmienić! :cat_boss:
Kończąc życzę miłego tygodnia! Pozdrawiam cieplutko misiaki!! :17-kissing-face-closed-eyes:
(wiem, że te moje wypowiedzi są takie chaotyczne ale chyba trzeba się do tego przyzwyczaić :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: )

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » piątek 13 lip 2018, 10:51

Ostatnio trochę zaniedbałam swoją grę jak i śledzenie forum, ale to się wkrótce poprawi! Zeszły tydzień spędziłam na wyjazdach ze znajomymi, a w tym z kolei zaczęłam swoją pierwszą pracę :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: Trzeba zarobić trochę polskich simoleonów :03-face-with-tears-of-joy:
Pogoda za oknem sprzyja długim rozgrywkom, więc życzę wszystkim udanej zabawy i zasłużonego odpoczynku po całym tygodniu.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 13 lip 2018, 13:28

pocztówka.jpg
Wszystkim życzę zdrowia, pogody ducha, wypoczynku w każdej wolnej chwili, jednym słowem wspaniałego weekendu :a_drink: . Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 14 lip 2018, 15:11

I nawzajem Bozenko :hearts/heavy-black-heart:
A teraz info chyba najwazniejsze dla @SimDels
Prawdopodobnie wszyscy Ci co wysyłają wciąż obrazy do Galerii uzywają "painting filter MOD by Scumbumbo" .Niestety Ci wysyłający - w sumie sztuk dwie , ktorych zauwazyłam na dziasiaj - nie należą do moich bardzo dobrych znajonmych i nie ma siły zeby wyciągnąć od nich linka do tego. Nie dziwię się bo w ten sposób mają wyłączność na dzis na tworzenie takich obrazów. Naatomiast oboje załaczają do wysylanych obrazow podziękowania dla tego Scumbumbo za ten mod w opisie. Tak wiec należy znaleźć blog, tumbir lub dzieła tego Scumbimbo na ModThesims. Ja się nie podejmuje niestety .
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 14 lip 2018, 22:33

Chyba znalazłem to w sieci ogromne dzieki Elu! Sprawdze czy działa ,wszystkim zyczę spokojnego i pogodnego :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 17 lip 2018, 00:07

Naszło mnie na rymowanie , bo trafiłam obrazek
Obrazek
=============================
Kupił słoń motyle skrzydła
Bo mu ziemia już obrzydła
Biega, kuca, podskakuje
Ni cholery nie wzlatuje !
Nikt biednemu nie wyjaścił
ze to skrzydła wyobraźni..
=====================
Zyczę wysokich lotów wszystkim - na swoich skrzydłach wyobrazni , bo bilety lotnicze niestety tanie nie są .. :a_teat:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”