Asylum Challenge

Lubisz podglądać swoich simów? A może podstępnie nagrywasz ich życie? Podziel się z nami swoimi nagraniami!
Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Asylum Challenge

Post autor: Sarah_Blanca » środa 08 maja 2019, 23:36

:10-smiling-face-smiling-eyes: Hej, hej! :10-smiling-face-smiling-eyes:
Zapraszam Was do obejrzenia The Sims 2 Asylum Challenge. W drugiej części gry to prawdziwe wyzwanie, ze względu na to, że AI nie jest nadmiernie doskonałe. Simy stają tutaj przed trudnym wyborem zjedzenia spagetti a skonaniem z wycieńczenia na rowerku stacjonarnym :02-grinning-face-smiling-eyes: Czy uda mi się wyjść z tego Challenge'u obronną ręką czy też może mój zakład dla obłąkanych Simów okaże się miejscem ich udręki? Na razie ukazały się dwa odcinki, a kolejne będą pojawiać się co sobotę :10-smiling-face-smiling-eyes:


The Sims 2 Asylum Challenge: Cóż za początek! #1


The Sims 2 Asylum Challenge: Nie Tak Platynowo #2


The Sims 2 Asylum Challenge: Zamorduję Tego Sima! #3


The Sims 2 Asylum Challenge: Duchy Rajcują #4


The Sims 2 Asylum Challenge: Idziemy Jak Burza #5


The Sims 2 Asylum Challenge: Ale Mam Bulwers #6


The Sims 2 Asylum Challenge: Fairy Wyżera Sobie Wszystko #7
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 cze 2019, 09:02 przez Sarah_Blanca, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 09 maja 2019, 00:59

Ogromne dzięki za przesympatyczny powrót do The Sims 2. Fajnie to prowadzisz i przyznaje, że mam nadal spor sentyment do dwójkowego klimatu pomimo cierpliwości jaka trzeba do tej gry posiadac zwłaszcza w trybie budowania no i w czelendźach ogólnie ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 09 maja 2019, 13:37

Jak miło przypomnieć sobie ta serię. Moja przygoda z simsami właśnie się od niej zaczęła :)

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » piątek 10 maja 2019, 16:03

1.Dzięki :) No cóż AI pozostaje wiele do życzenia, ale nie jest tak źle i na początku myślałam, że pójdzie mi o wiele gorzej :P Jeżeli chodzi o płynność gry, to jest wspaniale (chociaż The Sims 2 jest już dosyć starawe i większość dzisiejszych komputerów poradzi sobie z odpaleniem gry). Płynność gry w The Sims 4 mnie frustruje, to wielogodzinne "zastanawianie" się Simów nad np. użyciem kibelka lub zamrożenie się Sima, kiedy zmienia mu się nastrój... Co prawda, jak się gra prywatnie, to nie jest to aż tak wkurzające, ale kiedy się nagrywa, to można aż posiwieć. I potem ta świadomość, że samo pocięcie filmu będzie trwało jakieś 40 lat :D

2.Moja przygoda z The Sims właściwie też się zaczęła od dwójki, chociaż w jedynkę też grałam :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 10 maja 2019, 17:44

Moja przygoda z Simami zaczęła się właściwie dopiero od Czwórki, ponieważ jednak mam również Dwójkę, to w nią też "pykam". Co zaskakującego - zdecydowanie lepiej mi się gra w tę odsłonę serii. Grafika co prawda niemal archaiczna, lecz rozgrywka zdecydowanie wciągająca. Dwójkowe piksele są o wiele bardziej .. hmm.. jakby to nazwać .. "uczuciowe", o wiele bardziej wykazują swe emocje (np. radość, gniew, zadowolenie) niż w The Sims 3 lub The Sims 4.
Powracając jednak do filmu, zaprezentowanego powyżej. Ciekawa fabuła, wciągająca. Jestem ciekawy, jak rozwinie się akcja.
Naprawdę podziwiam ludzi, którzy realizują takie filmiki, poświęcają na to czas i energię. Zatem wielkie brawa :)

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » sobota 11 maja 2019, 09:03

Dzisiaj kolejny odcinek, już wrzucam na youtube'a. Post powyżej, po prostu, wyedytuję i wkleję nowy filmik :) Dziękuję za miłe słowa, naprawdę sprawiacie, iż czuję, że te dziesiątki godzin pracy nie poszły na marne :) Bardzo, bardzo dziękuję :*

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Studio Filmowe”