Samo życie czyli simowa filmoteka dot. prawdziwych problemów

Lubisz podglądać swoich simów? A może podstępnie nagrywasz ich życie? Podziel się z nami swoimi nagraniami!
Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Samo życie czyli simowa filmoteka dot. prawdziwych problemów

Post autor: Wikki » środa 19 lut 2020, 21:51

Na YouTube prezentowane są rozliczne machininy, realizowane przy użyciu postaci i obiektów z The Sims 4. Jedne filmy są świetne, inne mniej lub bardziej udane pod względem montażu, ale także i tematyki. Są tez filmy szczególne, poruszające realne aspekty życia, opowiadające o ludzkich problemach.
Oczywiście trudno przeszukiwać cały internet w ich poszukiwaniu. Może więc Drodzy Forumowicze, gdy znajdziecie takie wyjątkowe machininy, zechcecie się swym odkryciem podzielić z innymi użytkownikami w tym temacie.

Na początek proponuję zwrócenie uwagi na kanał GoodChills Studio
https://www.youtube.com/channel/UCcb--g ... BEg/videos

Zamieszczone bowiem tam filmiki krótkometrażowe zachwycają sposobem realizacji, zaś autorka filmów porusza w nich wiele ważnych kwestii, jak choćby np. dylemat niechcianej ciąży.
1. W pierwszym przypadku chodzi o nastoletnią dziewczynę.
"Jak powiedzieć mamie":



2. W kolejnym zaś - bardzo wzruszającym - sprawa dot. ... zresztą proszę zobaczyć
"Poszukiwanie mamy"



Jednak, aby nie było monotematycznie, polecam kolejny film, w którym autorka posłużyła się wyjątkowymi efektami specjalnymi
"Alien"


Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 lut 2020, 12:48

Przepiękny, wzruszający ten pierwszy film... I mądre zakończenie, choć ten palant z różą to już mógłby się nie pojawić, bo to kropelka za dużo... Rzadko tak się dzieje w realu... Tak jak i w tym drugim. Historyjka bajkowa bardzo, ale zręcznie nakręcona. Ciekawi mnie sposób w jaki uzyskuje się pewne gesty, miny... To tak abstrahując od treści filmu... No, przyznaję się, prawie się pobeczałam... No, nawet nie prawie :(
Ostatni - czysta fantasy, ale równie wzruszająca. No i te efekty specjalne... :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 22 lut 2020, 10:31

Fanomenalne. Niezwykły ogrom pracy, pomysłowości by oddać w grze te wszystkie sytuacje i by wszystko było tak przekonujące i nawet poruszające jak w prawdziwym filmie. Także same pomysły na fabułę są super. Jak to kiedys mawiano zbieram szcękę z podłogi jak widze takie prawdziwe dziełka robione za pomoca gry i ciekawych modyfikacji. Dzięki, że podzieliłeś się tymi znaleziskami, sa świetne..
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » środa 15 kwie 2020, 20:22

Jaa bardzo polecam

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » czwartek 16 kwie 2020, 12:30

uwielbiam te filmy są mega ! jezuuuu zazdro :<_> to jest tak genialne

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 kwie 2020, 16:33

Bardzo mi się ten filmik spodobał El-żuniu. Z fajnym morałem. Co prawda nie ogarniam już dawno tematów szkolnych, ale zrozumiałam doskonale o co kaman w tym filmiku. Fajna, barwna postać - nie kupowałam do tej pory tej stylistyki anime, i trochę zdziwiłam się samym początkiem filmu i tymi różami, cukierkowatością i lokami, ale muszę przyznać, że całość świetnie wpasowała się w tą szkolną story.

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » poniedziałek 20 kwie 2020, 11:09


Przesyłam kolejny film :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Studio Filmowe”