Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Post autor: Ktosik » wtorek 09 cze 2020, 22:33

@Marvi - wspaniały Kosmodrom, jest w nim wszystko od rakiety po kapsułę do spania, każdy dzieciak byłby zachwycony!

@Kropka - młody fan Gwiezdnych Wojen chyba nie będzie z tego pokoju wychodził, a spanie w statku kosmicznym to prawdziwy odlot! Wspaniała praca!

@bobas52 - młody astronauta może spać spokojnie, gdy czuwa nad nim księżniczka Leia i Han Solo. Kosmici też mu nie zagrażają, bo przeszli na Dobrą Stronę Mocy! Wspaniały projekt!


Mój projekt nazwałam "Dosięgnąć gwiazd" - marzenie każdego człowieka, nie tylko młodego, by odkryć to co nieznane. :)

01.jpg
02.jpg
Link do Galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... DA840DB9E8

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 09 cze 2020, 23:14

@Marvi swietny pomysl z tym obnizenem pokoju - no niestety Galeria ma swoje fochy i nie czyta tej wedlug niej piwnicy razem z resztą pomieszczenia ale idea swietna! :) :hearts/heavy-black-heart:
@Kropka cudna kolorystyka całości Granatu jest tyle ile potrzeba i ani o milmetrz za dużo :) :hearts/heavy-black-heart:
@bobas52 Nawet w kosmosie elegancja i porządek muszą być. :) :hearts/heavy-black-heart:
@Ktosik To nie pokoj! To wedrujacy przez kosmos wśrod gwiazd moduł sypialny! A przynajmniej takie marzenia senne będzie miał na pewno mały użytkownik tego pokoju! :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 10 cze 2020, 00:13

Ależ odjazdowe te pokoiki :O praktycznie każdy jest jak małe obserwatorium i perpetum mobile dla małego (i niejednego dużego też) umysłu przyszłego astronoma lub chociażby astrologa :)
Gabi Twój pokoik jest troche jak pomieszczenie z innej planety lub fragment statku kosmicznego ,tak mi się jakoś skojarzyło :a_bravo:
Miasto śniących rzek... ależ nazwa Bobi, fantastyczne a te półeczki z licznymi rekwizytami to chyba posłużą małemu odkrywcy do budowy nowych światków trochę jak klocki :) :a_bravo:
Kosmodrom u Kropesia zaoferuje nawet spotkanie twarzą w twarz lub czółkami w czółki :D Genialne i od razu przywodzi na myśl sławetną sagę kosmiczną :a_bravo:
Marvinkowy kosmodrom nie byłby sobą bez tej wnęki, to dodało fajnego smaczku a że galeryja mało inteligentna pod tym względem to trudno, i tak prezentacja pełna jest tutaj a poszukiwacze z galerii mogą dopowiadać się co to za wypustka i co tam było ,co może ich zainspirować do własnych interpretacji reszty po pobraniu :a_bravo:
Jakoś tak wene do mebelkowania mam żadną choć kusicie i inspirujecie na max.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 10 cze 2020, 01:26

Taki tam, pierdzielnik kosmiczny. :a_angry2:

To pomieszczenie dla normalnego dziecka:
kosmopokoj2.jpg
A za ścianą widać, że świr:
kosmopokoj1.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 10 cze 2020, 06:19

@Ktosik- WOW :shock: tak jak napisała Ela to jest "wędrujący moduł sypialniany" w kosmicznej przestrzeni. Każdy lokator tego pomieszczenia bez problemu dosięgnie gwiazd :hearts/blue-heart:

@Aericia - od razu widać, że tu mieszka miłośnik kosmicznych podróży oraz kolekcjoner wszystkiego co jest z nimi związanego :hearts/blue-heart:

Dzięki Wam kosmos jest na wyciągnięcie ręki nawet bez przemierzania galaktycznych przestworzy :a_bravo:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 11 cze 2020, 00:04

@Marvi - ciekawie urządzony pokój, w którym przyszła kosmonautka ma wszystko, czego potrzeba do zdobycia wiedzy o wszechświecie.
@Kropka - od razu widać, że mieszka tu fan "Gwiezdnych wojen". Wspaniale wykorzystane i wprowadzone do projektu plakaty, figurki bohaterów i nawet łózko zostało zamienione w statek kosmiczny.
@bobas52 - interesujące rozwiązania (np. spodek nad łóżkiem) sprawiają, że projekt jest nietuzinkowy, a mieszkaniec pokoju będzie zachwycony czuwającymi nad nim bohaterami sagi.
@Ktosik - pomysłowa aranżacja pokoju, który sprawia wrażenie kapsuły kosmicznej. Właściciel tego pokoju pewnie z niego nie wyjdzie.
@Aericia - niezwykły projekt - niby "normalny" pokój, ale tak naprawdę kryje się w nim niezmierzona ilość skarbów, które skrzętnie gromadzi mieszkaniec tego pokoju.

... trzy ... dwa ... jeden ... Start!!! czyli "Kosmiczne marzenia" przyszłego zdobywcy galaktyk
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
.
kosmos.jpg
.
kosmos 1.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 11 cze 2020, 06:55

@Wikki - tak jak napisałam w komentarzu na Galerii ,ten pokój sam w sobie jest kosmosem, a nie tylko spełnieniem marzeń o nim. Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej pomysłowości Twojej pracy i Gabi. Dzięki Wam odkryłam co można zrobić z lamp i jak wspaniale wygląda graffiti na ścianach ... o stanowisku kosmicznym nie wspominając :hearts/blue-heart: .
Ostatnio zmieniony piątek 12 cze 2020, 06:37 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » piątek 12 cze 2020, 02:49

Łał, wszystkie zaprezentowane projekty są nieziemskie :)
@Marvi - przyszła kosmonautka w tym bardzo pomysłowo zaprojektowanym pokoju (świetny pomysł z obniżoną antresolą) ma wszystko, co pozwoli jej się wszechstronnie kształcić w zakresie nauk kosmicznych. Kiedyś, gdy już zacznie latać w przestworza na pewno powstaną o niej piosenki :)
@Kropka - inspirujące pomieszczenie, w którym zostały nagromadzone wszelkie pamiątki związane z "Gwiezdnymi wojnami" (plakaty, figurki, akcesoria). Zatem dla fana tej serii to nie lada gratka :)
@bobas52 - innowacyjne rozwiązania i sporo kosmicznych obiektów przypadną do gustu każdemu młodemu człowiekowi. Zanim wyruszy w kosmos już teraz śni o galaktycznych podbojach :)
@Ktosik - fantastycznie urządzona sypialnia z wieloma nietuzinkowymi rozwiązaniami do zdobywania kosmosu zachęci nawet chłopca lub dziewczynkę, którzy do tej pory nawet nie myśleli o przestworzach. Teraz z pewnością odczują potrzebę lotu ku gwiazdom :)
@Aericia - sprytnie zaaranżowany pokój. Wszystkie skarby w jednym miejscu, nawet mama nie przyczepi się, że jest bałagan i zagracony pokój. Miłośnik kosmicznych kryształów może więc dalej gromadzić swoje zbiory :)
@Wikki - spektakularnie zaprojektowany pokój dla przyszłego zdobywcy galaktyki. Rakieta już odpalona, lecz zanim marzyciel wyruszy na podbój wszechświata podgląda, co dzieje się z planetami i dokonuje astronomicznych wyliczeń :)

Obecnie, od paru dni Simowie sprzątają świat, usuwają śmieci rozrzucone przez EA do spółki z Maxis. Jest jednak pewna marzycielka, która pragnie polecieć ku gwiazdom po "Gwiezdny pył". Wierzy bowiem, że po rozrzuceniu go, Ziemia odzyska swe naturalne piękno. Snuje dalekosiężne plany, spędzając czas w swojej sypialni:
pył obraz.jpg
pył domek.jpg
Może kiedyś zrealizuje marzenia :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 12 cze 2020, 06:31

@Kirka - cudowny pokój Stasiu :hearts/blue-heart: . Mocno wierzę, że jego lokatorce uda się spełnić swoje marzenia, bo to one motywują nas do działania.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 12 cze 2020, 12:59

Ari-I love Twoje opisy :D Mniej czy bardziej zakręcona dziecka, faktycznie ma pole do popisu,wygląda na to, że juz poleciała w kosmoms tylko mama z tatom nic nie wiedzom :O
Superowe i naprawdę kosmicznie odjechane.
Wikki-mega pomysłowe mebelki, jakbym tak nie znał za bardzo treści z dodatków to pomyślałbym, że ominął mnie jakiś dodatek podobny do trójkowego skoku w przyszłosć :O Mega praca, wygląda jak wnętrze statku kosmicznego.
Kirka-super wstęp do potencjalnej opowieści autorstwa małej marzycielki, której pokój oddaje w pełni owa wizję. Ma tu sporo ciekawych narzędzi i zabawek by realizowac wizję swojej podróży i innych wypraw, nawet teatrzyk, które jakimś cudem nie zdążyłem jeszcze wypróbować w grze. Świetne.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 15 cze 2020, 01:03

@Aericia - to pokój prawdziwego zbieracza galaktycznych skarbów, pewnie i pod łóżkiem ma schowane jakieś cenne kryształy. Śliczny, przytulny pokój dla dzieciaka. Wspaniały projekt!

@Wikki - to prawdziwe centrum dowodzenia małego astronauty z odlotowym łóżkiem! Myślę, że nawet niejeden kosmita by mu pozazdrościł takiego wyposażenia! Wspaniała i bardzo kreatywna praca!

@Kirka - mała marzycielka, mając tak piękny pokój rozwijający wyobraźnię, z pewnością uratuje Ziemię. Za oknem chyba już rozrzucono gwiezdny pył, bo widok jest cudny. Wspaniały projekt!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 20 cze 2020, 17:57

@Kirka pokój rzeczywiście sprawia wrażenie "gwiezdnego" - imitacja dużego okna z planetami w tle, planety nad lewitującym łóżkiem, chmurki z księżycem nad domkiem dla lalek, gwiazdki nad teatrzykiem, na podłodze i suficie. A wszystko to pośród bieli i błękitu. Marzycielka od pokoju zaczęła spełniać swe pragnienia :)

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim forumowiczom i fanom gry dziękuję za wspaniałe opinie tu na forum i również cudowne komentarze oraz ulubienia w galerii. Niech moc będzie z Wami :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 20 cze 2020, 23:17

Bożenko @bobas52 :hearts/green-heart: , Michale @SimDels :hearts/green-heart: , Gabi @Ktosik :hearts/green-heart: , Wiktorze @Wikki :hearts/green-heart: bardzo dziękuję za przemiłe komentarze. Bardzo się cieszę, że moje "wypocinki" Wam się podobały :01-grinning-face: Tym sposobem zachęcona stanę w szranki do kolejnego wyzwania :)
Pozdrawiam radośnie :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 21 cze 2020, 00:45

No i odlecieli prosto w przestrzeń kosmiczną! Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w kosmicznej odysei i za wspaniałe prace <3 Prawdziwe z Was gwiazdeczki :90-extraterrestrial-alien:

Myślałam nad tym co by tym razem przygotować i jakoś tak zachciało mi się upleść, niczym wianki puszczane w noc Kupały, coś na początek deszczowego lata. Tak więc przedstawiam:



Piąte zadanie: kuchnia zielarki.
Czas realizacji: 4 lipca (do północy).

Kolejne zadanie pojawi się 5 lipca.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 22 cze 2020, 13:11

Kiedy byłam dzieckiem w okresie letnim wyjeżdżałam do moich dziadków na wieś. Wieczorami kiedy wszystkie codzienne prace gospodarskie związane z hodowlą zwierząt zostały zakończone siadałyśmy, a babcia snuła swoje opowieści. Opowiadała o tym jak np. świętowano pierwszy dzień lata szukając legendarnego kwiatu paproci, który miał kwitnąć jedynie w Noc Kupały i swemu znalazcy zapewnić niewyobrażalne bogactwo. O tym, że wierzono w moc uzdrowicielek ludowych, które leczyły ziołami a nazywano je szeptunkami.

Dlatego mój projekt nosi nazwę "Szeptunka" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
zielarnia.jpg
zielarnia 1.jpg
To kuchnia na wolnym powietrzu.

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » piątek 26 cze 2020, 01:06

@bobas52 - magiczne miejsce! Szeptunka (albo szeptunek) w tak bajecznej ogrodowej kuchni na pewno stworzy skuteczne wywary na boleści wszelakie :)

Hen daleko, w ciemnym borze,
u podnóża nagich skał,
Baba Jaga miała domek,
co na kurzej nóżce stał.


O nie! Nie! To nie ta bajka, bo
Hen daleko ... nie ma boru,
nie ma także nagich skał.
W miejscu chatki Baby Jagi,
Domek zielarki w słońcu stał.
W domku kuchnię dużą miała,
w której różne napary przygotowywała:
znachorka 1.jpg
znachorka 2.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 26 cze 2020, 09:56

...Gawiedź zaś na widok domku no i kuchni-oniemiała :)
Mega praca :a_bravo: ,bardzo tradycyjne i przytulne klimaty, pomysłowe i bogate umebelkowanie, można się długo wpatrywać by odkryć ogromna ilosc ciekawych "myków" jakie tu zastosowałaś Kirka.

Bobi-wspaniały pomysł i inspiracja a sama praca jest tak magiczna jak opowieści tego rodzaju. Pewnie nie jeden niepowtarzalny kwiat paproci wpadł juz do tego kociołka a ten z kolei nie jeden magiczny wywar pochłonął ,mega praca :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 27 cze 2020, 08:46

@Kirka -genialna kuchnia zielarki Stasiu :a_bravo: . Jest w niej wszystko to, co zielarce potrzebne jest do przygotowywania mikstur i naparów z ziół... a nawet więcej. Jestem pod wrażeniem niesamowicie pomysłowych łączeń mebli, wspaniale dobieranych kolorów. Sama w takiej kuchni chętnie bym coś uwarzyła.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » poniedziałek 29 cze 2020, 21:49

Śliczne prace! Zarówno Bobinkowa kuchnia letnia jak i rustykalna kuchnia Stasi :)

Od siebie wrzucam takie cos i zachęcam resztę klasy do zabawy - został jeszcze tydzień jakby ktoś miał ochotę :)
KUCHNIA.png
KUCHNIA2.png

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 02 lip 2020, 22:15

Jak zwykle piękne prace a ja wyskakuje z sucharem. :D

zrobiłam malutką kuchenkę na szczycie wieży (taka wizje miałam!) więc foty słabo wyszły.
kuchnia2.jpg
kuchnia1.jpg
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”