Cześć!

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Frisska
Bloger
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 17 lis 2022, 15:51

Cześć!

Post autor: Frisska » czwartek 17 lis 2022, 16:19

:05-smiling-face-open-mouth:

Simtopię podglądam już od jakiegoś czasu, choć od niedawna dopiero mam Czwóreczkę (rychło w czas, co? Skusiła mnie wersja bazowa za free) — jestem fanką Dwójki i to jej poświęc(ał?)am swój simsowy czas. Postanowiłam mimo to spróbować z najnowszą odsłoną, skupiając się na budowaniu i aranżacji wnętrz, bo to w Simsach kręci mnie najmocniej. Podziwiam simowych architektów. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zagląda, bo to, co dla Was ograne, otrzaskane — dla mnie wciąż stanowi zagwozdkę. Mam już pierwszy, za to wyjątkowy bug, wymodziłam też pierwsze budowle. Mocno aktywna pewnie nie będę, ale dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze przeżywa ustawienia krzeseł w pewnej gierce. :D
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 17 lis 2022, 19:14

Witaj Frissko! Cieszę się, że należysz do pokolenia dwójkowiczów (jakkolwiek to brzmi), bo trafiłaś na forum fanów The Sims raczej nie w gimbusowym wieku :)
Ale jest to forum najwierniejszych fanów tej gry, które tworzy spójny i zgrany zespół. Rozgość się, pozaglądaj w kąciki - znajdziesz tu pomoc w grze, pomoc w budowaniu a jeśli tylko chcesz pozaglądać - to znalazłaś spokojne i ciche miejsce bez swarów i kłótni.
Tworzymy domy (dział wielkie simowe budowle), Simowe ludki (Aleja SImowych Gwiazd), a także historyjki, które mają w naszej gromadce wierne grono czytające i aktywnie komentujące przebieg wydarzeń. Mamy dział komiksów tworzonych na bieżąco, i taki wewnętrzny mini konkursik tygodniowy na najlepszą fotkęz gry. Dzielimy się fotkami nie tylko z gry, komentujemy najnowsze doniesienia w sprawach simowych i innych, np konkurencyjnej dla The Sims - Paralives.... Mamy działy, w których dzielimy się też ulubioną muzyką, czy po prostu plotkujemy.
Tworzymy oddzielnie, ale od czssu do czassu skrzykujemy się, i tworzymy coś wspólnie - ostatnim naszym wspólnym wytworem jest renowacja Windenburga.
Najbardziej pasuje mi tutaj to, że nikt do niczego nie przymusza, nie przynagla, nie narzuca. Myślę, że będziesz zadowolona.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 17 lis 2022, 20:42

Hejo @Frisska :) Też mam nadzieję, że spędzisz tu fajnie czas bo jeśli cos tworzysz, budujesz, meblujesz albo zwyczajnie masz ochotę pogadać (choćby nawet i o innych grach) to możesz stworzyć tu sobie swoje miejsce do prezentacji tych rzeczy. Dzięki takiej wymianie trochę się czasem wzajemnie inspirujemy, podglądamy różne rozwiązania.
Dobrej zabawy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Frisska
Bloger
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 17 lis 2022, 15:51

Post autor: Frisska » czwartek 17 lis 2022, 21:57

Alibali pisze:
czwartek 17 lis 2022, 19:14
Cieszę się, że należysz do pokolenia dwójkowiczów (jakkolwiek to brzmi), bo trafiłaś na forum fanów The Sims raczej nie w gimbusowym wieku :)
No ten zdecydowanie już daleko za mną. :D

Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie, z czasem może coś zaprezentuję (póki co, próbki w Galerii, nick ten sam, co tu), chociaż tworzę wyłącznie z bazowych obiektów. Tylko dwójka wypakowana CC jak tuszka słoniną. :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 17 lis 2022, 22:56

@Frisska Jeśli grasz jeszcze dwójką, to chętnie zobaczyłabym twoją twórczość, postaci, domki. Na forum jest kilka osób kochających dwójkę!

Frisska
Bloger
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 17 lis 2022, 15:51

Post autor: Frisska » piątek 18 lis 2022, 08:53

A chętnie, co lepsze projekty obfociłam, miło mi będzie, jeśli Simaniacy je obejrzą. ;)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 18 lis 2022, 15:19

Zawsze serdecznie witamy nowych fanów symulatora życia jakim jest gra TheSims. Cieszę się, że zdecydowałaś się dołączyć do naszego forum ... a nie tylko podglądać.
Jak zapewne już się zorientowałaś, dysponujemy sporym wachlarzem działów, w których możesz się udzielać. Znajdziesz tu przyjaciół i osoby, które chętnie podzielą się swoim doświadczeniem w budowlance, a także pomogą, jeśli zajdzie taka potrzeba, rozwiązać problemy techniczne dotyczące gry.

Baw się zatem dobrze... być może polubisz kolejną odsłonę tej gry. Osobiście przeszłam wszystkie jej edycje od 1 do 4.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 18 lis 2022, 18:23

Hejka @Frisska
Witam sersdecznie kolejngo simowego architekta tutaj. Jesli jakiś bug gry masz, to wal do mnie - jestem specem od naprawianie tej gierki. :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 19 lis 2022, 15:32

Hej, hej @Frisska! Miło Cię tu widzieć. :D W moim odczuciu, dwójka jest dość trudna jeśli chodzi o budowanie, dlatego podziwiam wszystkich, którzy podejmują się tego wezwania. Osobiście - budowałam w tej właśnie odsłonie gry piętrowe apartamenciki wielorodzinne oraz domki-wozy na kółkach. :03-face-with-tears-of-joy: Trzeba się było natrudzić. Niestety własnej dwójki nie posiadam (spóźniłam się z zakupem i była już niedostępna), korzystałam z "cudzego" Origina, udostępnionego na czas grania. Pogrywam za to w czwórkę i trójkę. Pisz, twórz i baw się dobrze. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 28 lis 2022, 00:36

Cześć @Frisska
Serdecznie witam kolejnego fana i życzę miłego spędzania czasu na naszym forum. :01-grinning-face:
Teraz gram jedynie w czwórkę, ale zaczynałam zabawę z simsami od jedynki i jakoś nie mogę zakończyć tej zabawy. :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 29 lis 2022, 20:51

Witaj na forum@Frisska .
Cieszę się, że pojawiła się kolejna miłośniczka The Sim 2. Uważam bowiem, że Dwójka jest najlepszą i niedościgłą odsłoną gier Sims. Co prawda, ostatnio coraz bardziej przekonuję się do Czwórki, jednak to Dwójkę "pokochałam" miłością pierwszą i jedyną (chociaż swoją przygodę z Simsami zaczynałam od Jedynki).
Życzę dobrej zabawy na naszym Forum. Uściski :)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » niedziela 04 gru 2022, 17:06

Hejo @Frisska !
Fajnie, że w końcu zdecydowałaś się odezwać! Mam nadzieję, że będziesz się tu świetnie bawić :10-smiling-face-smiling-eyes:

Frisska
Bloger
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 17 lis 2022, 15:51

Post autor: Frisska » poniedziałek 05 gru 2022, 16:59

Już się bawię bardzo dobrze. Dziękuję raz jeszcze za tak entuzjastyczne przyjęcie w Wasze progi. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”